ניקיון דירות בפרויקט תמ"א 38


מהניסיון שלנו, פרויקט תמ"א 38 = הרבה לכלוך

הכוונה היא בעיקר לפרויקטים מסוג תמ"א 38 א' בהם לא מתבצע פינוי של הדיירים מהבניין. במקרים אלו הדיירים מקבלים תוספות בנייה כגון ממ"ד, מרפסת, חניה וכו' – כתוספת על הדירה הקיימת (לא הריסה ובנייה) ואז נוצר מצב שהדיירים חיים בתוך אתר בנייה.

לחיות בתוך אבק

אין דבר קשה יותר מאשר "לחיות בתוך אבק". ועוד לא מדובר בסתם אבק אלא באבק תעשייתי של חומרי בנייה וחומרים רעילים. במסגרת פרויקט תמ"א 38 א', נאלצים דיירים רבים לחיות בעצם בתוך אתר בנייה קטן. הפגיעה באיכות החיים היא דרמטית עד כדי כך, ששוכרים שגרים בדירות אלו במהלך הפרויקט, מקבלים בד"כ הנחה משמעותית בתשלום החודשי.

ניקיון דירות תמ"א 38

ניקיון יסודי ע"י חברת ניקיון

כשמתמודדים עם לכלוך גס מסוג זה, עדיף לעבוד עם חברת ניקיון מומלצת ולא סתם עוזרת בית. חברת ניקיון מספקת שירות כולל לדירה, כולל ניקיון חלונות, הברקת הרצפה ע"י מכונת פוליש, פאנלים, ארונות קיר, מטבח, משטחים, שירותים, מקלחות, מרפסות ועוד. הציוד המקצועי של חברת ניקיון יבטיח לך ניקיון יסודי. ממש דירה מבריקה. זה לא אומר שהדירה לא תמשיך להתלכלך לאחר מכן, אבל רק ככה ניתן לשרוד את תקופת הפרויקט.

ניקיון יסודי תקופתי - משתלם במיוחד

מהניסיון שלנו, הדרך היחידה לשרוד את התקופה המאתגרת של שיפוץ הבניין היא להזמין חברת ניקיון כל חודש-חודשיים. במקום לשבור את הגב, מזמינים חברת ניקיון שמבריקה את הבית מא' ועד ת'. חשוב לזכור גם את החיסכון בזמן. חברת ניקיון תשלים את העבודה תוך 6-7 שעות, בלי נזקים מיותרים ומבלי שתצטרך לשהות בדירה בזמן הניקיון.

למה לעבוד דווקא איתנו?

חברת ספידי קלין מתמחה בניקיון דירות חדשות וניקיון דירות אחרי שיפוץ. ניקיון דירה בפרויקט מסוג תמ"א 38 דומה מאד לניקיון דירה אחרי שיפוץ. מדובר באותו הסוג של הלכלוך ויש לעשות שימוש באותן הטכניקות ואותם החומרים של ניקיון אחרי שיפוץ. אנו מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים (ולא חזקים מדי) על מנת לשמור על הדירה שלך. כמו כן, בתחילת כל יום עבודה, אנו מתאמים איתך ציפיות עד הפרט הקטן ביותר.

עלות ניקיון דירה בפרויקט תמ"א 38

עלות ניקיון דירה בפרויקט תמ"א 38 נקבעת בהתאם לגודל הדירה וסוג הניקיון המבוקש. אגב, ניקיון דירה בפרויקט תמ"א 38 2 הינו זהה לניקיון של דירה חדשה. בשיחת טלפון קצרה, נוכל לספק לך הצעת מחיר משתלמת במיוחד. הדגש החשוב הוא, שאנו מספקים בטלפון מחיר סופי. בשונה מחברות אחרות, לא "נקפיץ" את המחיר לאחר סיום העבודה ולא נבקש תוספות כאלו ואחרות. המוניטין והניסיון שלנו מחייבים אותנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים של שביעות רצון לקוחות.

ספידי קלין – מגוון המלצות

אנו ותיקים מאד בשוק הניקיון, ומספקים מגוון שירותי ניקיון: ניקיון דירות חדשות, ניקיון אחרי שיפוץ, וילות, בתים פרטיים, מחסנים, פוליש לרצפה, חידוש רצפות, ניקיון משרדים, בניינים ועוד. אנו מגיעים לכל איזור בארץ כולל תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, נתניה, ראשון לציון, אשדוד, ירושלים ועוד. אנו עומדים לשירותכם בשל שאלה ובכל נושא.

ניקיון דירות חדשות - לחץ למידע נוסף
ניקיון אחרי שיפוץ - מה זה כולל?
 

 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

שירותי ניקיון