ניקיון דירות חדשות

  • קיבלת דירה חדשה מקבלן? סיימת לשפץ?
  • יש הרבה לכלוך? רוצה ניקיון יסודי?
  • מחפש חברת ניקיון שתבריק את הבית?

לא נכנסים סתם ככה אל דירה חדשה, גם אם קיבלת אותה ישירות מהקבלן. כדי שתהנה מהדירה החדשה, יש לנקות אותה ביסודיות כולל אבק, מרצפות, אמבטיה, שירותים, מרפסת שמש, ארונות מטבח, פאנלים, משקופים, חלונות ועוד. חברת ספידי קלין מתמחה בניקיון דירות חדשות! (כולל הדברה חינם). שירות מהיר, יעיל וסופר מקצועי.
מחיר אטרקטיבי במיוחד

למה לעבוד רק עם חברת ניקיון מומלצת? לחץ כאן
ניקיון אחרי שיפוץ - על מה צריך להקפיד?

ניקיון דירות חדשות

ניקיון דירות חדשות


אנשים רבים מעדיפים להיכנס לדירה חדשה אך ורק לאחר שבוצע בה תהליך יסודי של ניקיון דירה חדשה (בצדק). ללא ביצוע תהליך של ניקוי יסודי, לא תוכל לדעת בוודאות מה רמת הניקיון בדירה. למעשה, הרבה פעם כן תוכל לדעת את רמת הניקיון - גרועה מאד. קבלנים רבים חוסכים בעלויות ומוסרים את הדירה החדשה במצב מלוכלך למדי.

לא רק שהדירה מלוכלכת אלא שמדובר בלכלוך מהסוג הגרוע ביותר - לכלוך תעשייתי. לכלוך מסוג זה רצוי וכדאי לנקות בצורה מקצועית עם החומרים הטובים ביותר ועם מכשור מתקדם. צור עמנו קשר בנוגע לשירות "ניקיון דירה חדשה". אנחנו כאן כדי להבריק לך את הדירה כמו שצריך וכדי שתוכל להנות מהדירה שכל כך חיכית לה.

ניקיון דירה חדשה - חייבים לנקות?

ראשית, יש כמה סוגי של דירות הנקראות דירות חדשות. דירה חדשה יכולה להיות דירה אשר רכשת מקבלן, בתום תהליך הבניה. במקרה כזה הקבלן מוסר את הדירה לדייר שרכש אותה, מבלי שמתבצע בדירה ניקיון יסודי. ניקיון דירה חדשה מקבלן יבטיח שהדירה תהיה ראויה למגורים ונהוג להזמין את השירות לאחר השיפוץ הנוסף ובסיום כל ההתקנות (רגע לפני תיאום ההובלה). מקרה אחר בו מומלץ להזמין ניקיון דירה חדשה הוא כאשר אתה עובר לדירה אשר התגורר בה קודם לכן דייר אחר. במקרה כזה אינך יכול לסמוך על הדייר הקודם כי הוא הקפיד לנקות את הדירה באיכות הרצויה, ולכן חשוב לבצע תהליך ניקיון דירה חדשה.

ניקיון דירה חדשה מקבלן

כאמור, רוב הקבלנים אינם טורחים לנקות את הלכלוך שנוצר כתוצאה משלבי הבניה השונים. פעמים רבות דירות חדשות נמסרות לרוכשים כאשר הן מטונפות בצבע, סיד ואבק, לצד שאריות שונות של חומרי בניה. בנוסף לכך, פעמים רבות חייבים שירות ניקיון דירה מקבלן כי יש שאריות של צבע על הרצפות ואף סדקים שנוצרו כתוצאה מהעברות של ציוד בנייה בדירה. תהליך של ניקיון דירה מקבלן יכול להיות דבר קשה מאוד לביצוע ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית, אשר תגיע ותבצע ניקיון יסודי. במקרים מסוימים אף מדובר במשימה מסוכנת, שכן איך תנקה מעקה שקוף של מרפסת בקומה ה-20 של הבניין?

למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה עכשיו בסרטון קצר שיחסוך לך הרבה זמן והרבה כסף (02:40)ניקיון דירות חדשות

פוליש בדירות חדשות

פעמים רבות, במסגרת תהליך ניקוי דירות חדשות מקבלן, עולה הצורך בביצוע ניקיון מיוחד לרצפות הדירה. הסיבה לכך היא שרצפות הדירה מתלכלכות מצבע ואף נשרטות במהלך הבנייה. כאשר נכנסים לדירה חדשה רוצים שהכול יהיה נקי ומבריק, ולכן מומלץ לבצע פוליש לרצפה טרום הכניסה לדירה. פוליש לרוב אינו כלול במחיר ניקיון דירות חדשות ויש לסכם כמה יעלה תהליך זה בנפרד. זה שווה את המחיר! רצפה חדשה ונוצצת, בטח אם מדובר ברצפת שיש.

ניקיון על ידי חברה מקצועית

ניקיון דירות חדשות יכול להיעשות בכמה רמות. כל אחד מאתנו יכול כמובן לנקות ואם נשקיע בכך זמן ומאמץ, תוצאת הניקיון תהיה טובה. במידה ואתה זקוק לניקיון יסודי, כמו סוג הניקיון הדרוש עם הכניסה לדירה חדשה, יעיל יותר לפנות לחברה מקצועית. חברת ניקיון מקצועית המיומנת בתחום של ניקיון דירות, תוכל לספק לך דירה נקייה בזמן קצר ובעלות מינימאלית. פניה לחברה אמינה תחסוך לך את הטרחה הרבה שמצריך ניקיון דירה חדשה מקבלן, ותאפשר לך להתאקלם ביתר קלות.

ספידי קלין – מומחים בניקיון

ספידי קלין מספקת מגוון שירותי ניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. צוות העובדים שלנו מיומן ומקצועי, אדיב ושירותי ללקוח. אנו מספקים שירות ניקיון דירות חדשות לצד שירותי ניקיון נוספים כמו: ניקיון בתים פרטיים, ניקיון משרדים, אחזקת בניינים, ניקיון בתים אחרי שיפוץ, ניקוי מרצפות, ליטוש שיש, ניקוי מחסנים ומגוון שירותים נוספים. כאמור, ניקיון דירה חדשה מקבלן זו ההתמחות שלנו!

כמה זה עולה? מחירון ניקיון דירות חדשות
יש לך שאלה? צריך הצעת מחיר מהירה? צור קשר עכשיו

ניקיון דירה חדשה


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

ניקיון דירות