ניקיון אחרי שיפוץ

  • שיפצת את הבית? הבית מלוכלך?
  • מחפש חברת ניקיון איכותית ומומלצת?
  • חברה סופר-מקצועית שתבריק את הבית?

חברת ספידי קלין מתמחה בניקיון אחרי שיפוץ, תוך שמירה אמיתית על הבית. שירות מהיר, יעיל ויסודי שיאפשר לך להנות מהשיפוץ כמו שצריך. תוך 8 שעות תקבל בית נקי ומבריק - בית חדש!
שירות משתלם במיוחד ובמחירים ללא תחרות

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן
פוליש לרצפה - לקבלת האפקט המושלם!


ניקיון אחרי שיפוץניקיון אחרי שיפוץ


כאשר מבצעים שיפוץ בדירה, נותר לאחר מכן שלב חשוב לא פחות, וזהו שלב הניקיון. לא משנה איזה סוג שיפוץ תבצע בדירה, הדבר יהיה כרוך בהמון לכלוך והמון בלגן. כמות האבק היא אינסופית, הפסולת מצטברת ולפעמים קשה להשתלט על הכל ביחד. בנוסף לכך, מדובר בלכלוך תעשייתי, שהינו רעיל יותר מאשר לכלוך רגיל, ולכן חשוב מאד לנקות את הבית ביסודיות לפני שמכניסים את הילדים חזרה הביתה.

שיפוץ הוא דבר שיכול להפריע מאד לשגרה בבית. גם אחרי שהסתיים השיפוץ, קשה לפעמים לחזור לשגרה. פניה לחברת ניקיון דירה אחרי שיפוץ תוכל לזרז את התהליך וליעל אותו. מיד בתום השיפוץ יתבצע בבית ניקיון לאחר שיפוץ, שיאפשר חזרה מהירה וקלה לשגרה.


כמה עולה ניקיון אחרי שיפוץ? צפה במחירון


ניקיון אחרי שיפוץ לפני ואחרי

הזמנת שירות ניקיון מקצועי - להשגת התוצאה המושלמת!


ניקיון אחרי שיפוץ הוא אינו ניקיון רגיל. שיפוץ גורם ללכלוך רב (סוגים שונים של לכלוכים). כדי לנקות את הבית כמו שצריך, יש לעשות שימוש בחומרי ניקוי שונים, שנועדו כל אחד עבור סוג לכלוך שונה. שימוש שגוי בחומרי ניקוי, עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות, משקופים וקירות. חשוב לדעת באיזה חומר ובאיזה חומר ניקוי להשתמש בכל פעם.

חברת ניקיון מקצועית תדע לאבחן כל סוג לכלוך ואת החומר הדרוש לצורך הניקיון. פעמים רבות ניקוי באמצעות חומר ניקיון מסוים דורש הכרות מוקדמת עם החומר. מדובר בחומרים כימיים אשר יש לדעת באיזה אחוז להשתמש בהם, ואיזה חומרים מסוכנים במגע אחד עם השני. חברה מקצועית משתמשת בחומרים מקצועיים אשר לא ניתן בכלל להשיגם באופן פרטי. גורם מקצועי ידע היכן לרכוש לאת חומרי הניקוי הדרושים וכיצד לעשות בהם שימוש יעיל ובטוח.

למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה בסרטון קצר שחוסך זמן וכסף (02:40): מה כולל ניקיון דירה אחרי שיפוץ?

שירות ניקיון אחרי שיפוץ מוצע על ידי חברות ניקיון רבות. לפני שאתה בוחר חברת ניקיון, בדוק מה כוללת ההצעה של כל חברה וחברה. יש חברות ניקיון אשר מספקות שירות מקיף ויסודי, לעומתן חברות המספקות שירות חלקי בלבד ברמה בינונית.

ניקיון אחרי שיפוץ הינו יסודי במיוחד וכולל בין השאר:

ניקוי חלונות ותריסים
דלתות ומשקופים
ניקיון מסילות עם שואבי מים
מרפסת שמש
קרצוף רצפות וניקוי פרקטים
חדרי שירותים ואמבטיה
ניקוי ארונות
כלים סניטריים
ניקוי מטבח כללי
ניקוי אבק בכל הבית
גופי תאורה
פסולת כללית
ועוד


חזרה מהירה לשגרה

אחד הדברים הקשים ביותר עבור אנשים שעושים שיפוץ בבית הוא החזרה לשגרה בתום השיפוץ. הבית כולו בבלגן, הלכלוך השתלט על כל הבית, ולא ניתן למצוא שום דבר. ניקיון דירה אחרי שיפוץ ידוע כמשימה קשה ביותר לביצוע, בטח אם המשפחה המשיכה להתגורר בתוך הבית במהלך השיפוץ (לגור בתוך ניילונים).

פניה לחברת ניקיון לאחר שיפוץ תחסוך לך את כל הכאב ראש הכרוך בניקיון הדירה. חברה ניקיון מקצועית תוכל לספק לך צוות מקצועי ומיומן, שיגיע לדירה ויצחצח אותה כהרף עין. אין ספק שבחישוב מהיר יעיל יותר לשלם לחברת ניקיון מקצועית מאשר לבזבז זמן יקר ולהיעדר ממקום העבודה, על מנת לנסות ולנקות הכל בעצמך. השירות שלנו הינו משתלם במיוחד ולכן הפך לכל כך פופולארי!


ניקיון אחרי שיפוץ

יש לך שאלה? צריך הצעת מחיר מהירה? צור קשר


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

שירותים