שירותי ניקיון

  • לא מצליח להשתלט על הבלגן והלכלוך?
  • מעוניין לנקות דירה? לנקות בית פרטי? לנקות משרד?
  • מחפש חברת ניקיון מקצועית שתבריק לך את הבית?

ניקיון יסודי מזמינים מחברת ניקיון מקצועית, ותיקה ואמינה! חברת ספדי קלין מומחית במתן מגוון שירותי ניקיון, תוך הקפדה מלאה על שמירה על הרכוש! ניקיון יסודי, מקצועי, שירות אדיב ואמין! מחירים ללא תחרות!

לחץ כאן למידע נוסף אודות ניקיון בתים

שירותי ניקיון

אנשים רבים מבינים את החשיבות הגדולה שבהקפדה על ניקיון יסודי לעיתים תכופות בבית ובעסק. בית שאינו מקפידים בו על הניקיון הופך מוזנח תוך זמן קצר. לכלוך שמצטבר לאורך זמן הופך קשה יותר ויותר לניקוי. גם בעסק חשוב ביותר לבצע ניקיון באופן קבוע. ניקיון העסק מעיד על רצינות, אכפתיות, ואחריות כלפי העובדים והלקוחות. לצורך ביצוע ניקיון באיכות מרבית, פונים אנשים לחברות ניקיון מקצועיות המהוות פתרון יעיל ואיכותי.

שירותי ניקיון בתים


ניקיון של בית כרוך בעבודה קשה. כאשר מקפידים לנקות את הבית בצורה יסודית, הדבר כולל ביצוע פעולות רבות, שימוש בחומרי ניקוי שונים, דבר שדורש מאמץ, לוקח זמן ועולה כמובן כסף. לא פעם מעדיפים אנשים, במקרה בו חשוב להם שתתבצע עבודת ניקיון יסודית, להזמין שירותי ניקיון בתים. במסגרת שירותי ניקיון לבתים יכולים להיכלל הנושאים הבאים: ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי חדרי אמבטיה ושירותים, ניקיון יסודי של המטבח כולל ניקוי פנימי בארונות, ניקיון של כלל החדרים וכיוצא בזה. כאשר מזמינים שירותי ניקיון לבתים חשוב לתאם מראש מה ייכלל במסגרת הניקיון.

סוגים שונים של חברות ניקיון

רוב חברות הניקיון מספקות מגוון שירותי ניקיון המוצעים ללקוחות. לעומתן קיימות חברות ניקיון המתמחות בתחומים ספציפיים, ומשווקות את עצמן בתחום זה בלבד. חברות המתמחות בניקוי משרדים בלבד, לעומת חברות המציעות שירות של ניקוי חלונות. יש חברות ניקיון המתמחות בעבודה מול לקוחות פרטיים בלבד, לעומת חברות אחרות אשר מספקות מענה למגזר העסקי והציבורי. ניתן להזמין שירות ניקוי מקצועי באופן חד פעמי, אך מומלץ ביותר לדאוג לניקיון יסודי באופן קבוע.

מגוון שירותי ניקיון מקצועיים

ניתן להזמין שירותי ניקיון עבור מגוון צרכים:
  1. שירותי ניקיון לדירות חדשות - דירות חדשות דורשות לא פעם ניקוי יסודי לפני שניתן בפועל לעבור לגור בהן. ניקיון דירות חדשות כולל ניקוי יסודי של כל הלכלוך שהצטבר מהבניה, פינוי שאריות של חומרי בניה שנותרו בדירה, ניקוי רצפות וכדומה. ככה נכנסים לבית חדש!
  2. שירותי ניקיון בתים פרטיים – בתים פרטיים עשויים להיות גדולים מאוד, דבר המקשה על תחזוקתם, ומצריך עזרה מקצועית. ניקיון של בית פרטי עשוי לקחת הרבה מאוד זמן ומשאבים ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית לצורך קבלת שירותי ניקיון לבתים, וכך לדעת שהבית מתוחזק באופן קבוע.  
  3. ניקוי לאחר שיפוץ – שיפוץ דירה לרוב מלכלך ביותר. הדרך היעילה ביותר להתמודד על הבלגן והלכלוך שהותיר אחריו השיפוץ היא להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית.  
  4. ניקוי משרדים – בעלי משרדים רבים נוהגים להזמין שירותי ניקיון באופן קבוע. במשרדים שוהים אנשים רבים, לקוחות, עובדים, דבר המחייב שמירה על היגיינה וניקיון.  
ספידי קלין – כל שירותי הניקיון לבתים

ספידי קלין מספקת מגוון שירותי ניקיון באיכות יוצאת דופן. צוות העובדים מיומן ומנוסה בביצוע עבודות ניקיון מסוגים שונים. חומרי הניקוי, בהם עושה שימוש צוות העובדים, מיועדים לשימוש מקצועי ואיכותיים במיוחד.


צור עמנו קשר לפרטים נוספיםניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

שירותים