ניקיון דירות בתל אביב


  • עברת לדירה חדשה? סיימת שיפוץ?
  • רוצה להבריק את הבית כמו שצריך?
  • מחפש חברת ניקיון בתל אביב? (במחיר אטרקטיבי)

למה לנקות לבד ולשבור את הגב? שירות ניקיון דירות בתל אביב של חברת ספידי קלין עומד לרשותך בכל זמן שמתאים לך. שירות מהיר, יעיל ואפקטיבי - שיבריק לך את הבית כמו חדש!

ניקיון דירות זו ההתמחות שלנו - דגשים חשובים
המון לקוחות ממליצים עלינו - שווה צפייה!

ניקיון דירות בתל אביב

למי יש זמן לנקות כמו שצריך? (לאף אחד)

בימינו כמות העיסוקים, המטלות והחובות השונות - גוזלת מאתנו לא מעט זמן. אם בעבר כל אחד היה מקצה זמן לניקיון הבית שלו במהלך השבוע או בסוף השבוע, הרי שכיום אף אחד לא מעוניין להקדיש את הזמן הפנוי שלו לניקיון. כאשר יש דברים כל כך חשובים אחרים לבצע, רק הגיוני להעביר את מטלת הניקיון לחברה המתמחה בכך, בצורה סופר מקצועית ובמחיר זול למדי. ניקיון דירות בתל אביב ע"י חברת ספידי קלין, המומחית בניקיון, יפנה לך את הזמן לעסוק בפעילויות מהנות יותר. חברת ניקיון בתל אביב עם אינספור המלצות!

ניקיון דירות בתל אביב כולל פוליש לרצפה

אחת ההתמחויות המרכזיות של חברת ניקיון בתל אביב היא ניקיון יסודי של מרצפות הדירה, הבית או המשרד על ידי פוליש. פוליש לרצפה הינו תהליך אשר לאחריו המרצפות נראות לא רק נקיות אלא ממש חדשות. במסגרת התהליך קודם כל מנקים את הרצפה מאבק ולכלוך. לאחר מכן מלטשים את הרצפה במטרה לנקות ממנה שאריות לכלוך. בשלב הבא עוברים עם מכונה נוספת במטרה לנקות שאריות של לכלוך שהצטברו בין המרצפות. לאחר מכן מורחים על הרצפה חומר פוליש, בהתאמה לסוג המרצפת. בשלב הסופי עוברים עם מכונת פוליש על מנת להחליק ולהבריק אותה. ניקיון דירות בתל אביב הכולל פוליש וליטוש רצפות יעניק לדירתכם מראה חדיש לחלוטין. מומלץ לבצע פוליש לפחות פעמיים בשנה, ובאם נעשה בבית שיפוץ.

ניקיון אחרי שיפוץ עם חברת ניקיון בתל אביב

לשפץ את הבית מעת לעת יכול לשדרג את הבית בצורה מאוד משמעותית. בעזרת שיפוץ ניתן להרחיב חללים מסוימים, לחדש חללים, לבנות קירות גבס, נישות, לצבוע מחדש את הדירה וכדומה. שיפוץ בדירה יכול להעלות את ערך הדירה בעשרות מונים. לצד היתרונות שבשיפוץ קיים נושא אשר חשוב להיות מוכנים לו במעוד מועד והוא רמת הלכלוך שתצטבר בעקבותיו. גם אם תכננת שיפוץ רק בחדר אחד בבית, סביר כי הלכלוך יתפזר בכל חלקי הבית, מטבע הדברים.

ניקיון אחרי שיפוץ - אחד הדברים שכל אחד רוצה לאחר שיפוץ הוא לחזור לשגרת יומו כמה שיותר מהר. עם הזמנת שירות ניקיון דירות בתל אביב תוכל לעשות זאת. אנו חברת ניקיון בתים בתל אביב אשר עוסקת בניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ ועושים זאת במקצועיות רבה. צוות העובדים שלנו מיומן ומנוסה, ולא ישאיר אף טיפת לכלוך בדירתך. ניקיון אחרי שיפוץ ברמה הכי גבוהה שיש, תוך שמירה על הרכוש.


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה עכשיו בסרטון שיעשה לך סדר בדברים (02:40)

ניקיון דירות בתל אביב


כל השירותים תחת קורת גג אחת

כמה קל ונוח שיש חברת ניקיון בתים בתל אביב שמספקת את כל שירותי הניקיון גם יחד. פנה אלינו עוד היום להזמנת שירותי ניקיון: ניקיון דירות יסודי, ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון דירה מקבלן, ניקיון מחסנים, מרפסות, ליטוש מרצפות, חידוש מרצפות, פוליש מקצועי לרצפה, ניקיון חנויות ובתי עסק ועוד. השירות אצלנו הוא מעל הכל ותרגיש את זה כבר בשיחה הראשונה עמנו.


יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר עכשיוניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון בתל אביב