מענה טלפוני

מענה טלפוני לשירותכם – כדאי לדעת

לקהל לקוחותינו, רצינו ליידע אתכם בנוגע לשירות שאנו מעניקים ללא כל עלות: ייעוץ טלפוני חינמי בנושאי ניקיון ופוליש. במסגרת עבודתנו, אנו מתקלים במגוון מקרים יוצאי דופן של לכלוך, נזקים לרצפה, משטחים שונים ומצבים שדורשים טיפול יוצא דופן. גם אם אינכם בטוחים שצריך להזמין חברת ניקיון, אנו כאן כדי לייעץ טלפונית כיצד לנקות כל משטח, כולל פוליש כמובן.

יש דברים שניתן לפתור בעצמכם

לא עבור כל סוג לכלוך צריך להזמין חברת ניקיון, ובדיוק לשם כך אני מספקים שירות של
מענה טלפוני בנושא ניקיון. ישנם כיום מגוון חומרים (שניתן להשיג גם בסופר) – עם תוצאות מדהימות בתחום הניקיון: ניקיון אסלות, ניקיון קירות עם עובש, סתימת חורים ועוד. במידה ואתם מתלבטים כיצד לנקות פריט מלוכלך, תרגישו חופשי להתקשר ולהתייעץ. הייעוץ הטלפוני ניתן ללא כל עלות ועם ובשמחה רבה. כשתיתקלו בלכלוך רציני – נשמח להגיע ולספק שירות כמו שצריך.

איזה פוליש מתאים למרצפות שלי?

פעמים רבות, אנו נתקלים בלקוחות שלא מודעים לסוג הרצפה שיש להם, וכיצד ראוי לנקות אותה בצורה הטובה ביותר. למשל רצפה מסוג "גרניט פורצלן" (נפוץ מאד בבניינים החדשים) – לא עושים לה פוליש ווקס בשום אופן, אלא לכל היותר מקרצפים אותה ע"י מכונת פוליש לקבלת אפקט מבריק. רצפת שיש לעומת זאת, משוועת לפוליש מדי כמה שנים. כלומר לאחר שנבצע פוליש לרצפת שיש, המראה של השיש יהיה בכמה דרגות יותר נקי ויותר מבריק.

כמה עולה השירות?

אנו מספקים מגוון גדול של שירותי ניקיון, ולכל שירות המחיר שלו. יותר מכך, ישנם פרויקטים שונים בהיקפים שונים. ישנן דירות קטנות, ישנן דירות גדולות, מרוהטות, ריקות, מטונפות, נקיות יחסית וכו' – כל מקרה לגופו. בכדי לספק הצעות מחיר מהירות וכדי לספק מענה לכל שאלה, אנו מפעילים שירות מענה טלפוני חינם, בכל שאלה. פשוט מתקשרים, מספקים פרטים בסיסיים – ומקבלים הצעת מחיר על המקום. בשונה מספקים אחרים, אצלנו מדובר בהצעת מחיר "קשיחה", כלומר לא נבקש תוספת תשלום לאחר ביצוע העבודה.

מענה טלפוני אנושי - מתי שמתאים לך

אנו מספקים
מענה אנושי מסביב לשעון. יחד עם זאת, במידה והשעה מאוחרת ולא תוכל לנהל כעת שיחה, תוכל ליצור קשר באמצעות הטופס ליצירת קשר, ואז נחזור אליך למחרת בשעות העבודה. תוכל לציין בפנייתך באיזה סוג ניקיון מדובר ומה גודל הדירה/משרד שתהיה מעוניין לנקות. נחזור אליך במהרה עם הצעת מחיר מסודרת ועם המלצות שיוכלו לזרז את ביצוע העבודה. במידה ותרצה שנגיע ביום ספציפי בשבוע, מומלץ לשריין אותנו לפחות 4-5 ימים לפני ההגעה.

אנו לא מספקים עוזרות בית

הערה נוספת, לגבי שאלה שחוזרת על עצמה כל פעם. אנו לא מספקים שירות של "עוזרת בית" לניקיון שבועי של הדירה. השירות שלנו הוא בד"כ חד פעמי, כלומר ניקיון יסודי ומקצועי לאחר שיפוץ, לפני כניסה לדירה חדשה, לאחר קבלת דירה מקבלן וכו'. את הניקיון שאנו מבצעים, לא תוכל לבצע עוזרת בית רגילה, וזאת בשל המכשור המקצועי עמו אנו מגיעים, הצוות המיומן ואיכות החומרים שאנו מגיעים איתה. אין תחליף לניסיון שלנו לאורך השנים. אחרי שניקינו בהצלחה אלפי דירות ובתים פרטיים – אין סוג לכלוך או נזק שאנו לא מכירים. נשמח להבריק עבורך את הדירה!


 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

למה לבחור דווקא בנו