מענה אנושי 24 שעות


•   חשוב לך לקבל מענה אנושי מיידי?
•   כמה זה עולה? מה כולל השירות? מתי ניתן לתאם?
•   לקבל את השירות הטוב ביותר, גם שעות הערב וגם בסופ"ש


בחברת ספידי קלין השירות הוא מעל הכל. מעבר למקצועיות בתחום הניקיון, אנו מקפידים לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר והנעים ביותר. אין כמו שירות מענה אנושי בכדי להבין נכונה את צרכי הלקוח, לספק תשובות מיידיות ולתאם בצורה הנוחה ביותר. אנו גאים בשירות הטלפוני שלנו, שפועל 24 שעות ביממה.

שירות מענה טלפוני - זמינות מעל הכל

זה לא משנה אם עכשיו ערב או יום ששי בצהרים. לפעמים דווקא בשעות המאוחרות יש לנו זמן להסתכל ביומן ולתאם פעולות חשובות כמו ניקיון דירה לפני מעבר דירה, ניקיון אחרי שיפוץ, פוליש לרצפה וכו'. מענה טלפוני אנושי אותו אנו מספקים לך עובד בכל יום, כל היום, כולל שבתות וחגים. לא עוד תקליט מעצבן ולא עוד בזבוז זמן, אלא מענה אנושי מקצועי
(כאן ועכשיו) בכל שאלה ובכל נושא. אל תתבייש לשאול את כל השאלות שמטרידות אותך ואל תתבייש להתעניין לגבי מרכיבי העלות של שירות הניקיון שלנו.

מענה טלפוני אנושי - שאלות נפוצות

אנו נתקלים במספר שאלות חוזרות מצד לקוחות

•    כיצד ניתן לתת הצעת מחיר מבלי שראיתם את הבית?

•    כמה זה עולה לשעה? כמה עולה העבודה כולה? האם המחיר עשוי להשתנות?
•    איך זה שאתם זולים כל כך?


אז ככה - האנשים אותם אנו מעסיקים הם אנשים איכותיים אשר עוברים סינון והכשרה מקיפה. הם עובדי הניקיון הטובים ביותר שתמצא, שיבריקו כל בית מהיסוד, תוך שמירה מלאה על הרכוש. כמו כן, אנו מקפידים לעשות שימוש אך ורק במוצרי ניקיון איכותיים, שמותאמים למשטח אותו בחרנו לנקות.

אנו מנקים מדי שבוע עשרות בתים, ולכן קל לנו לבצע הערכת מחיר טלפונית, מרחוק. כל תוספת במחיר, תהיה כרוכה באישור מראש של הלקוח, וקשורה בד"כ לתוספות אופציונאליות של מריחת חומרי הגנה. זה ממש לא חובה ומעבר לכך לא צפוי כל שינוי במחיר. כלומר המחירים שלנו הם מראש זולים והוגנים!

כל אנשינו יודעים חוץ מהשפה העברית על בוריה גם את השפה האנגלית ושולטים בה. כך שלדבר עם לקוחות בשפה זרה זו חלק מההכשרה והסינון שאנשינו בשירות מענה טלפוני עוברים לפני קבלה לעבודה. כמו כן המענה טלפוני אנושי שלנו עובד 24 שעות 7 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים כך שאנו זמינים תמיד בכל שעה ללקוחות שלך לא משנה מתי.

לכל שאלה נוספת תדע כי אנו כאן בשבילך. תבחר בשירות מענה טלפוני שלנו ותהיה בטוח כי מהרגע ההחלט ההעסק שלך רק ירוויח.


ספידי קלין - חברת ניקיון מומלצת


 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

למה לבחור דווקא בנו