חברת ניקיון בראשון לציון

  • רוצה לנקות את הבית באופן יסודי?
  • סיימת לשפץ את הבית? עובר דירה?
  • מחפש חברת ניקיון שתבריק את הבית?

ספידי קלין הינה חברת ניקיון בראשון לציון המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון לבית, במקצועיות רבה וביסודיות. כל שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת: ניקיון דירות, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון לפני מעבר דירה, חידוש מרצפות, פוליש לרצפה, ליטוש שיש ועוד.
מחירים א
טרקטיביים במיוחד


כמה זה עולה? צפה במחירון

חברת ניקיון בראשון לציון


חברת ניקיון בראשון לציון עם המלצות

סדר וניקיון מכניסים הרבה אנרגיה לחיים

אין דבר נעים יותר מאשר בית נקי. בית נקי ומסודר משרה עלינו ועל כל דיירי הבית אווירה הרמונית ונעימה ומאפשר לחיות את החיים כמו שצריך. סביבה נקיה, בין אם מדובר בסביבת המגורים ובין אם מדובר על מקום העבודה משפיעה מאוד על הרצון שלנו לשהות בה. יחד עם הרצון שלנו לשהות במקום נקי, לא תמיד יש לנו את הזמן והכוחות לנקות כמו שצריך. חברת ניקיון בראשון לציון מספקת את השירות המקצועי ביותר, בעלות משתלמת למדי. תוך 5-6 שעות מקבלים בית חדש ומבריק. ספידי קלין מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של שירותי ניקיון בתים בראשון לציון.


מתי כדאי להזמין אותנו?

ישנם מספר מקרים בהם השירות שלנו הוא בדיוק מה שאתם צריכים: רגע לפני מעבר דירה, ניתן להבריק את הדירה כמו שצריך. רגע לפני שמקבלים דירה חדשה מקבלן, מנקים ביסודיות את כל כתמי הצבע וכל שאריות האבק. רגע לאחר השיפוץ, משלימים ניקיון יסודי הכולל קירצוף של הרצפה באמצעות מכונת פוליש. ישנם אנשים המזמינים חברת ניקיון בראשון לציון לפני חג הפסח, וזאת ע"מ לשדרג את רמת הניקיון. חשוב להבין, שאנו מספקים רמת ניקיון גבוהה במיוחד בזכות חומרים ייעודיים ומיכשור מתקדם. זה ממש לא דומה לניקיון של מנקה רגילה. מדובר בצוות ותיק ומיומן שלא מפספס אף לכלוך.

ניקיון אחרי שיפוץ בראשון לציון

מיד לאחר שמסיימים את השיפוץ (או כשתאריך הסיום ידוע), כדאי להזמין שירות ניקיון אחרי שיפוץ בראשון לציון. מדובר בשלב האחרון אך הכרחי של השיפוץ. שירות ניקיון אחרי שיפוץ הינו וחסכוני - ומטרתו לאפשר לכם לחזור לחיות בתוך הבית, כשהוא נקי ומתאים למגורים. חייבים לנקות את שאריות הלכלוך של השיפוץ: שאריות רובה, כתמי צבע, המון אבק, פסולת בנייה ועוד. אל תתפתו להסיר כתמי צבע בעצמכם, שכן ניתן לגרום לשריטות לרצפה בקלות. באמצעות מכונת פוליש וחומרים מתאימים ניתן לקרצף את הרצפה ביסודיות ולהסיר את כל סוגי הלכלוכים בקלות. תנו לנו להפתיע אתכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור ניקיון אחרי שיפוץ בראשון לציון.


ניקיון אחרי שיפוץ בראשון לציון

ניקיון דירה חדשה בראשון לציון

במידה ואתם צפויים להיכנס אל דירה חדשה מקבלן, שירות ניקיון דירות בראשון לציון הינה רלוונטי מאוד עבורכם. פעמים רבות דירות חדשות נמסרות לדיירים ברמת ניקיון שאינה עולה בקנה אחד עם מגורים. זה יכול לנבוע מכמה סיבות: משך הזמן שעבר מאז סיום העבודה ועד למסירה בפועל, התקנות נוספות שבוצעו לאחר שהקבלן סיים את עבודה, שיפוץ קטן שבוצע או לכלוך שמגיע מהסביבה בה עדיין מתבצעות עבודות בנייה. בכל אופן, ניקיון הדירה הוא הבריאות שלכם. תוך 6-8 שעות נוכל להבריק את הדירה. רצוי לתאם ניקיון דירה חדשה בראשון לציון יום לפני המעבר בפועל. 

ניקיון לפני מעבר דירה

עוברים לדירה יד שניה? לא יודעים מי התגורר בדירה לפניכם? רוצים לוודא שמנקים ומחטאים את הדירה כמו שצריך לפני שאתם עוברים פנימה? הגעתם אל הכתובת הנכונה. שירות ניקיון דירה לפני מעבר בראשון לציון נועד להבטיח שתיכנסו לדירה חדשה ונוצצת ותוכלו להרגיש שוב בבית. לא תאמינו כמה לכלוך אנו מוציאים בעת ניקיון דירות יד שניה, המים ממש שחורים. צוות העובדים המיומן שלנו מכיר את כל סוגי הלכלוכים ומגיע לכל הפינות. לכן תמיד כדאי להזמין אותנו יום אחד לפני היום בו תואמה ההובלה. שירות ניקיון לפני מעבר דירה הינו הרבה יותר משתלם מאשר הזמנת מנקה "רגילה", שכן עוצמת הניקיון היא אחרת. בד"כ יגיעו לדירה בשעה מוקדמת 2-3 עובדי ניקיון חרוצים, שלא ינוחו עד שהדירה תבריק.


ניקיון דירות בראשון לציון

ניקיון דירות יסודי ומשתלם


בין אם אתה גר בדירה בבעלותך ובין אם אתה גר בדירה שכורה, חשוב להקפיד ולנקות אותה. תדירות הניקיון תלויה כמובן בסוג השימוש בדירה. בדירה שבה ילדים קטנים או בעלי חיים, סביר שיהיה צורך לנקותה לעיתים תכופות יותר מאשר דירה בה מתגורר אדם בודד. אנו מנקים דירות מכל סוג ובכל סדר גודל. לאחר שתחווה פעם אחת את שירות ניקיון דירות שלנו, חברת ניקיון בראשון לציון, תדע מה הכוונה במושג ניקיון מקצועי.ניקיון בתים פרטיים

בתים פרטיים לרוב כוללים שטחים רבים וחללים נרחבים. לא פשוט להצליח לנקות לבד בית פרטי גדול. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מציעים שירות חברת ניקיון ראשון לציון עבור בעלי בתים פרטיים בראשון לציון והסביבה. השירות שלנו יסודי ומבטיח שלא תישאר אף לא טיפת לכלוך אחת בבית שלך.


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה בסרטון קצר שיחסוך לך הרבה זמן וכסף (02:40)

חברת ניקיון בראשון לציון והסביבה


ניקיון משרדים

האופן שבו המשרד נראה משפיע רבות על יכולת ההתנהלות בו. משרד מלוכלך לא עושה חשק לעובדים לשהות בו למשך שעות מרובות, ואף מפריע ליכולת להתנהל בו בצורה אפקטיבית ויעילה. שירות ניקיון משרדים על ידי חברת ניקיון בראשון לציון  יעניק לך את הפנאי לעסוק בעבודתך, ואת הידיעה כי מישהו אחר אמון על ניקיון המשרד.


פוליש לרצפה

שירות נוסף שאנו מציעים במסגרת שירותי חברת ניקיון ראשון לציון הוא שירות פוליש לרצפה והברקה של רצפות. שירות זו יותיר אחריו את הרצפה בבית מבריקה ונקיה באופן ששטיפה רגילה לא תוכל לעשות. פוליש לרצפות נעשה תוך התאמת סוג הפוליש לרצפות, ובעזרת מכשור מקצועי ומיוחד. מתאים לעשות פוליש בבתים או משרדים בהם הרצפה בלויה, מוכתמת או עם שריטות.


שירות מקצועי ללא פשרות

הזמן עוד היום שירות ניקיון מחברת ספידי קלין, בכדי שתוכל להשאיר את טרדות הניקיון מאחוריך. בזכות מכישור מתקדם וחומרי ניקיון ייעודיים, התוצאה הסופית היא פשוט מושלמת. שירות של חברת ניקיון בראשון לציון לא צריך להיות יקר! תן לנו להפתיע אותך עם הצעה משתלמת.יש לך שאלה? צור קשר עכשיו