חברת ניקיון בפתח תקווה

  • רוצה להבריק את הבית?
  • עובר דירה? סיימת שיפוץ?
  • מחפש חברת ניקיון עם אינספור המלצות?

ספידי קלין הינה חברת ניקיון בפתח תקווה המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון: ניקיון בתים פרטיים, ניקיון דירות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש לרצפה, חידוש רצפות ועוד.
בית נקי ומצוחצח - במחיר אטרקטיבי


כמה עולה חברת ניקיון? צפה במחירון

חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה ספידי קלין

לנקות את הבית כמו שצריך לפני מעבר

ניקיון בבית חשוב, ובכך אין בכלל ספק. כאשר מנקים את הבית מוודאים שהוא הופך לסביבה בריאה לחיות בה. ניקיון של בית וסידורו גורם לבית להישמר לאורך זמן רב יותר, ומאפשר לשוהים בו תחושה נעימה יותר. אם חשוב לך לשמור על הבית, ואין לך את הזמן או את החשק לנקות אותו לבד, תמיד תוכל להזמין שירות חברת ניקיון בפתח תקווה.

ניקיון מקצועי

ניקיון יסודי ומקצועי אינו דומה לסוג ניקיון אחר, הנעשה בשוטף. ביום יום רובינו נוטים לסדר את הבית, ובמקרים מסוימים לנקות אותו מעט מהאבק שהצטבר. פעם בכמה זמן גם מזמינים מנקה שתסייע. אך השירות של חברת ניקיון בפתח תקווה אינו דומה לשירות ניקיון כזה. רוב האנשים לא מתפנים לעשות בבית ניקיון יסודי המסיר את כל סוגי הלכלוך. בדיוק לשם כך יש צורך להזמין שירות של חברת ניקיון פתח תקווה, בעלות אטרקטיבית ומשתלמת. ספידי קלין הינה חברת ניקיון בפתח תקווה עוסקת בתחום הניקיון מזה שנים רבות, וכוללת צוות אשר יבטיח כי ביתך ינוקה בצורה יסודית ללא נזקים מיותרים.מתי צריך חברת ניקיון?

נהוג להזמין חברת ניקיון לפני מעבר דירה, בכדי לוודא שמנקים את הדירה החדשה כמו שצריך לפני שנכנסים. גם במקרים בהם מקבלים דירה "חדשה מהניילון", עדיין יש הרבה מה לעשות מבחינת ניקיון. לקוחות רבים נעזרים בשירותים שלנו בסיומו של שיפוץ, וזאת ע"מ להתגבר על כמויות אבק גדולות ועל כתמי צבע על הרצפות. קירצוף פשוט יחסית באמצעות מכונת פוליש מספק מענה מהיר ויעיל למגוון סוגי הלכלוכים. ישנם לקוחות נוספים שמזמינים שירות ניקיון מקצועי לפני חג הפסח ובאופן כללי ישנן מגוון סיטואציות בהן 5-6 שעות של חברת ניקיון יכולות לעשות אפקט מדהים, בעלות משתלמת.


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
סרטון קצר שחוסך הרבה זמן והרבה כסף (02:40)

חברת ניקיון בפתח תקווה סרטון


אילו שירותים אנו מספקים?

חברת ניקיון בפתח תקווה מספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון ופוליש, לרבות השירותים הבאים:

•    שירות ניקיון דירות
•    שירות ניקיון לפני מעבר דירה
•    ניקיון לאחר שיפוץ
•    ניקיון בתים פרטיים
•    ניקיון משרדים - אנו מספקים שירות ניקיון משרדים למשרדים בכל סדר גודל ובכל תחום. ישנה חשיבות גדולה לנקות את המשרד בתדירות גבוהה, על מנת לאפשר לו גם להיות מקום נעים לעובדים וגם להוות כרטיס סיקור מרשים למבקרים בו. כאשר המשרד נקי כל האווירה בו משתנה לטובה.
•    ליטוש מרצפות ופוליש


ניקיון דירה לפני מעבר - מידע נוסף

יש לך שאלה?
צור קשר עכשיו