חברת ניקיון בפתח תקווה

  • רוצה להבריק את הבית?
  • עובר דירה? סיימת שיפוץ?
  • מחפש חברת ניקיון עם אינספור המלצות?

ספידי קלין הינה חברת ניקיון בפתח תקווה המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון: ניקיון בתים פרטיים, ניקיון דירות, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש לרצפה, חידוש רצפות ועוד.
בית נקי ומצוחצח - במחיר אטרקטיבי


כמה עולה חברת ניקיון? צפה במחירון

חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה ספידי קלין

לנקות את הבית כמו שצריך לפני מעבר

ניקיון בבית חשוב, ובכך אין בכלל ספק. כאשר מנקים את הבית מוודאים שהוא הופך לסביבה בריאה לחיות בה. ניקיון של בית וסידורו גורם לבית להישמר לאורך זמן רב יותר, ומאפשר לשוהים בו תחושה נעימה יותר. אם חשוב לך לשמור על הבית, ואין לך את הזמן או את החשק לנקות אותו לבד, תמיד תוכל להזמין שירות חברת ניקיון בפתח תקווה.

ניקיון מקצועי

ניקיון יסודי ומקצועי אינו דומה לסוג ניקיון אחר, הנעשה בשוטף. ביום יום רובינו נוטים לסדר את הבית, ובמקרים מסוימים לנקות אותו מעט מהאבק שהצטבר. פעם בכמה זמן גם מזמינים מנקה שתסייע. אך השירות של חברת ניקיון בפתח תקווה אינו דומה לשירות ניקיון כזה. רוב האנשים לא מתפנים לעשות בבית ניקיון יסודי המסיר את כל סוגי הלכלוך. בדיוק לשם כך יש צורך להזמין שירות של חברת ניקיון פתח תקווה, בעלות אטרקטיבית ומשתלמת. ספידי קלין הינה חברת ניקיון בפתח תקווה עוסקת בתחום הניקיון מזה שנים רבות, וכוללת צוות אשר יבטיח כי ביתך ינוקה בצורה יסודית ללא נזקים מיותרים.מתי צריך חברת ניקיון?

נהוג להזמין חברת ניקיון לפני מעבר דירה, בכדי לוודא שמנקים את הדירה החדשה כמו שצריך לפני שנכנסים. גם במקרים בהם מקבלים דירה "חדשה מהניילון", עדיין יש הרבה מה לעשות מבחינת ניקיון. לקוחות רבים נעזרים בשירותים שלנו בסיומו של שיפוץ, וזאת ע"מ להתגבר על כמויות אבק גדולות ועל כתמי צבע על הרצפות. קירצוף פשוט יחסית באמצעות מכונת פוליש מספק מענה מהיר ויעיל למגוון סוגי הלכלוכים. ישנם לקוחות נוספים שמזמינים שירות ניקיון מקצועי לפני חג הפסח ובאופן כללי ישנן מגוון סיטואציות בהן 5-6 שעות של חברת ניקיון יכולות לעשות אפקט מדהים, בעלות משתלמת.


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
סרטון קצר שחוסך הרבה זמן והרבה כסף (02:40)

חברת ניקיון בפתח תקווה סרטון

ניקיון אחרי שיפוץ בפתח תקווה

סיימתם שיפוץ קטן? שיפוץ גדול? כעת הגיע הרגע להנות ממנו, וכדי שזה יקרה במהרה שווה להזמין שירות ניקיון אחרי שיפוץ. שירות זה חוסך הרבה זמן, עבודה, נזקים מיותרים והשקעה גדולה. הרי כמות הלכלוך שנשארת בבית לאחר השיפוץ היא אדירה: כמויות גדולות של אבק, כתמי צבע, חומרי בנייה ועוד. המומחיות שלנו היא להגיע אל הדירה מוקדם בבוקר ותוך 6-8 שעות להשאיר לכם אותם נקייה ונוצצת. שירות ניקיון אחרי שיפוץ בפתח תקווה מתבצע במהירות ובמחירים שווים לכל כיס. שלחו לנו הודעה עם פרטי הנכס ונשמח לספק הצעת מחיר אטרקטיבית. שימו לב, שאחד היתרונות הגדולים בהזמנת חברת ניקיון מומלצת הוא הימנעות מנזקים מיותרים בעת הניקיון. לא צריך לשפשף, לא צריך להרים דברים כבדים ולא צריך לפספס ימי עבודה. פשוט שירות משתלם.


ניקיון אחרי שיפוץ בפתח תקווה

שירות ניקיון דירה חדשה בפתח תקווה

ברוב המקרים, דירות חדשות בקבלן או דירות חדשות בפרויקט תמ"א 38 מגיעות מלוכלות ולא ראויות למגורים. זה נובע בד"כ מסביבת בנייה פעילה, שאריות בנייה בדירה או שיפוץ משלים שנעשה לאחר שהדירה נמסרה מהקבלן. בדיוק פה אנחנו נכנסים לתמונה. שירות ניקיון דירה חדשה בפתח תקווה נועד להפוך את הדירה לראויה למגורים. מדובר בשירות סופר יסודי המתבצע ע"י צוות עובדים ותיק ומיומן, תוך שימוש בחומרים איכותיים ומיכשור מתקדם. מגיעים אליכם מוקדם בבוקר, בכל תאריך שנוח לכם, ומסיימים תוך 6-8 שעות (תלוי בגודל הדירה). לפני שנתחיל בעבודה נתאם איתכם ציפיות ואף נעניק אחריות מפני כל נזק. עבודה מקצועית תבטיח שמירה על הרכוש!

ניקיון דירה לפני מעבר

עוברים דירה בפתח תקווה? רוצים לנקות את הדירה כמו שצריך? אנחנו מבינים אתכם. לאורך השנים הגענו אל דירות יד שניה עם רמת ניקיון ירודה ביותר, שאינה ראויה למגורים: כתמי שמן במטבח, שירותים מזוהמים, מרצפות שחורות, אמבטיות בכל מיני גוונים ומרפסות מטונפות. למעשה, למנקה "רגילה" אין סיכוי להתמודד עם כמויות לכלוך כאלו. חברת ניקיון בפתח תקווה מגיעה עם חומרי ייעודיים לניקיון דירות + מכונת פוליש חדישה לקירצוף הרצפות. מומלץ לתאם איתנו יום אחד לפני היום בו תואמה ההובלה, שכן הרבה יותר קל ויעיל לנקות בית ריק מרהיטים. ניקיון דירה לפני מעבר בפתח תקווה הינו שירות פופולרי ומשתלם במיוחד.

שירותי הניקיון המבוקשים ביותר בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה מספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון ופוליש, לרבות השירותים הבאים:

•    שירות ניקיון דירות
•    שירות ניקיון לפני מעבר דירה
•    ניקיון לאחר שיפוץ
•    ניקיון בתים פרטיים
•    ניקיון משרדים
•    ליטוש מרצפות ופוליש לרצפה


ניקיון דירה לפני מעבר - מידע נוסף

יש לך שאלה?
צור קשר עכשיו