חברת ניקיון במרכז

 • עובר דירה? נכנס לדירה חדשה מקבלן?
 • זקוק לשירות ניקיון יסודי לפני מעבר?
 • מחפש חברה מומלצת שתבריק את הבית?

ספידי קלין הינה חברת ניקיון במרכז הארץ, המספקת שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר: ניקיון דירות, ניקיון בתים פרטיים, פוליש לרצפה, ניקיון לאחר שיפוץ, חידוש מרצפות ועוד. תוך 6-8 שעות תקבל בית חדש ונוצץ!
מחירים אטרקטיביים במיוחד


  כמה עולה חברת ניקיון? צפה במחירון

  חברת ניקיון במרכז

  חברת ניקיון במרכז

  חברת ניקיון מומלצת

  חברות ניקיון במרכז מסייעות לאנשים לנקות דירות לאחר שיפוץ, או לפני מעבר דירה. יש גם אנשים רבים שמזמינים חברת ניקיון לפני חג הפסח. אם בעבר היה לנו זמן לנקות לבד את הבית, הרי שכיום לכולם יש מגוון רחב של עיסוקים, ולפיכך פונים אנשים רבים בנושא זה לחברות מקצועיות. חברות ניקיון במרכז הן הפתרון היעיל, הפשוט והנוח עבור כל מי שמחפש ניקיון בתים יסודי שיעשה עבורו ללא מאמץ. חשוב להדגיש כי ישנם סוגי לכלוכים שקשה להסיר באמצעות חומרי ניקיון סטנדרטיים מהסופר.

  ניקיון יסודי

  לנקות את הבית לכאורה יכול כל אחד בעצמו, אבל אין ספק כי אין תחליף לניקיון יסודי. חברות ניקיון במרכז המיומנות בביצוע ניקיון יסודי מנקות את הבית כפי שלא נוקה עד כה. ניקיון יסודי משמעו לא לפסוח על אף פינה בבית, ולנקות אותו מקצה לקצה. שימוש בחומרי ניקיון מקצועיים, בשילוב מכונת פוליש, מאפשרים לקרצף את הרצפה ולהסיר את כל סוגי הלכלוכים - ללא שפשופים ונזקים מיותרים.

  ניקיון דירות חדשות

  אם עברת זה עתה לדירה חדשה במרכז הארץ, חשוב שתזמין שירות של ניקיון דירה חדשה. דירות חדשות ברוב הפעמים אינן דירות נקיות. בדירות חדשות מצטבר כל הלכלוך מתהליכי הבניה, נותרים חומרי בנייה בשטח הדירה, יש כתמים של צבע על המרצפות, הפנלים והמשקופים ועוד. חברת הניקיון ספידי קלין מומחית בניקיון דירות חדשות, ואנו נוכל להגיע עם הצוות המקצועי שלנו ולנקות עבורך את דירתך. כך תוכל להיכנס לדירה חדשה בידיעה שהיא נקיה ללא רבב.  למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
  צפה עכשיו בסרטון קצר (02:40)

  חברת ניקיון במרכז הארץ - סרטון


  ניקיון לאחר שיפוץ

  אם עשית פעם שיפוץ בבית אתה וודאי יודע כמה לכלוך מצטבר במסגרת התהליך. שיפוץ בבית יוצר לכלוך ובלגן בכמות גדולה ביותר ואין זה לכלכוך שקל לנקותו. בכדי לנקות לכלוך שנוצר בעת שיפוץ יש צורך בידע מקצועי רב בתחום הניקיון ובחומרי ניקיון ייחודיים. כאשר צוות הניקיון של ספידי קלין, חברת ניקיון במרכז, מגיע לנקות דירה או בית פרטי לאחר שבוצע בו שיפוץ, אנו קודם כל מפנים את כל שאריות חומרי השיפוץ ומכינים את הבית היטב לניקיון. לאחר מכן מתבצע ניקיון לאחר שיפוץ בכמה שלבים עד למצב בו הבית מבריק. ניקיון אחר שיפוץ מאפשר לבעל הבית לשוב מהר לשגרה ולהיכנס לבית מבריק.

  ניקיון לפני החג


  כולנו אוהבים לחוג את חגי ישראל עם חברים או משפחה. בין אם בכוונתך לארח אצלך אנשים ובין אם אתה מתכנן להתארח אצל אנשים אחרים, מומלץ בחום לנקות לפני החג את הדירה. ניקיון של חברה מקצועית יאפשר לך את התחושה הטובה שמתקלת כאשר הבית נקי ומצוחצח.

  צוות מקצועי אדיב ומיומן לשירותך!

  צוות המנקים של חברת ספידי קלין מהווה חברת ניקיון במרכז אשר מומחית בסוגים שונים של ניקיון בתים. אנו עושים שימוש רק בחומרים איכותיים ועושים הכל על מנת להבטיח שמירה מלאה עד הרכוש. צור איתנו קשר ולא תצטער.