הובלות משרדים


•    עובר למשרד חדש ומחפש מובילים?
•    מעוניין בשירות הובלת משרדים במרכז?
•    הובהל מהירה, יעילה ובמחיר אטרקטיבי?


בתור חברת ניקיון מובילה, אנו מכירים טוב את הנושא של הובלת משרד. בשונה מהובלת דירה, הובלה שכזו יכולה להוות בעיה אם ההובלה מפריעה לפעילות השוטפת של המשרד. חשוב לבצע את כל העבודה ביום אחד, או בכמה שעות ולעשות הכל בכדי לא להפריע להתנהלות העובדים. אף אחד לא רוצה להפסיד יום עבודה שלם במשרד לצורך הובלה. מה חשוב לדעת לקראת הובלות משרדים?

הובלת משרדים

למי מיועד שירות הובלות משרדים?


באופן טבעי, השירות מיועד לכל מי שעובר ממשרד ישן למשרד חדש. משרד מכיל המון ציוד יקר ערך. בין אם מדובר ברשומות, ארגזי ניירת, ציוד משרדי, מחשבים רגישים, מערכות ניהול מידע ועוד. אם אתה מתכנן מעבר למשרד חדש בקרוב, השירות הזה לגמרי בשבילך. בדף זה ניתן דגשים לנושא של שירותי הובלת משרדים במרכז ולכל חלקי הארץ.

הובלות משרדים – איזורי השירות

נתחיל מזה שמומלץ לבחור חברת הובלות שקרובה לאיזור פעילות המשרד. המטרה היא לעשות את ההובלה בדרך היעילה והמהירה ביותר האפשרית, ואם המובילים כבר נמצאים באזור זה חוסך המון. הובלת משרדים במרכז לדוגמא, תתבצע על ידי חברה שנותנת שירות באזור המרכז. השירות שלנו ניתן בכל הארץ, בין אם נדרש להוביל משרד בתוך אותה עיר ובין אם נדרש להעביר את המשרד מעיר אחת לעיר אחרת. לנו יש צוותים בכל מקום שיגיעו אליך ביום ובשעה שנקבעו.

מה חשוב לעשות לקראת הובלת המשרד

בין אם מדובר בהובלת משרדים במרכז ובין אם בכל מקום אחר, חשוב לתכנן נכון את יום ההובלה, עד הפרט הקטן ביותר. כדי שהתפקוד השוטף של המשרד לא יפגע, חברת ההובלה חייבת להגיע לסיור מקדים מראש גם במשרד הפעיל וגם במשרד אליו מועבר הציוד. בלי לבדוק את השטח מראש, המובילים יגיעו לא מוכנים. סיור מקדים במשרדך מתבצע בתיאום מראש.
הובלות משרדים הן תחום התמקצעות לכל דבר, כך שתכנון נכון ליום ההובלה הוא המפתח להובלה מוצלחת.

בנוסף, עלינו להגיע ולמדוד את גודל התכולה. יש משרדים קטנים שרוב התכולה שלהם היא ניירת, ארגזים ופינת קפה. יש משרדים שיש להם המון ציוד – שולחנות, חדרי דיונים שלמים, ציוד רגיש, חומר רגיש (מסמכים בעיקר) וכו'. עלינו לבדוק מראש את כל אלו בכדי לתת את השירות שלנו באחריות מלאה.

אחריות על התכולה

כשאתה מחפש חברת הובלת משרדים במרכז, חשוב שזו תהיה חברה שיודעת לקחת אחריות על העבודה שלה. יש לא מעט חברות הובלות שלא מוכנות להתחייב שהציוד יגיע ללוא פגע. אין דבר כזה! אתה חייב למצוא חברה שמתחייבת לך בוודאות של 100% שהציוד שלך עובר ממשרד אחד לשני בבטחה וללא פגע. אם חברה מסוימת מודיעה לך שאינה יכולה לשאת באחריות הזו, ראה את זה כנקודת אזהרה וקח בחשבון מראש שאין טעם להיכנס איתה לעסק הזה. אתה מעוניין לסיים את ההובלה בראש שקט ולחזור לשגרת המשרד שלך מהר ככל שניתן. לכן על האחריות הזו אתה חייב להתעקש.


ניקיון משרדים איכותי - מידע נוסף


 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

ניקיון משרדים