פוליש

  • לא מצליח להבריק את הרצפות כמו שצריך?
  • רוצה לחדש את מראה הרצפה? רצפות נקיון ובוהקות?
  • מחפש חברת פוליש אמינה, יסודית ומקצועית? (במחיר משתלם)

פוליש להברקת רצפות הינו תהליך עם תוצאה מדהימה, שמומלץ להזמין מחברה סופר מקצועית. ספידי קלין מתמחה בביצוע פוליש לרצפות מכל הסוגים, תוך התאמת החומרים לסוג הרצפה. שירות אמין, יעיל ומקצועי בכל רחבי הארץ.
מחירים סופר אטרקטיבים

רוצה לעבוד עם חברת ניקיון מומלצת? לחץ כאן
ניקיון אחרי שיפוץ - הכי משתלם שיש!


פוליש וניקיון

פוליש וניקיון

פוליש הוא הברקה וניקוי של מרצפות או משטחי אבן שונים. תהליך זה מסייע בניקוי יסודי של הרצפה, מבריק אותה, ומחדש את המראה שלה. יש כמה סוגי חומרים שניתן להחליקם ולנקותם באמצעות פוליש. חשוב לדעת באיזה פוליש להשתמש בכל אחד מהחומרים, על מנת שלא יגרם נזק לרצפה. באמצעות פוליש ניתן לנקות מרצפות בצורה יסודית. בפעמים בהם נותרים כתמים על גבי המרצפות, אשר שטיפה רגילה לא מצליחה לנקות אותם, מומלץ לבצע פוליש.

מתי לעשות פוליש?

במידה והרצפה בבית שלך ישנה ובלויה, הצבע שלה דהה, או שמא גרירה של רהיטים סדקה אותה, מומלץ לשקול לבצע פוליש. גם כאשר הרצפה יחסית חדשה, עדין יכולים להופיע עליה במהלך הזמן כתמים שלא ניתן לנקות אותם בשום דרך אחרת. פוליש ינקה את כל הכתמים שלא יצאו בשטיפה, יחליק את הרצפה, ויחזיר לה את המראה החדש והזוהר שלה.

פוליש וניקיון לאחר שיפוץ

במידה ועשית פעם שיפוץ בבית, אתה בוודאי כבר יודע מדוע חייבים לעשות ניקיון יוסי לאחר שיפוץ. שיפוץ בבית הוא אחד הדברים המלכלכים ביותר. גם אם עשית שיפוץ רק בחלק אחד של הבית, סביר להניח שהלכלוך יצליח להגיע גם לחלק השני. לאחר שיפוץ מומלץ להזמין חברה מקצועית, שתבצע פוליש וניקיון יסודי. חברה מקצועית תוריד מכם את הטרחה הרבה הכרוכה בניקיון בית ששופץ. ניקיון לאחר שיפוץ כולל פינוי של כל שאריות הבניה וחומרי השיפוץ, ניקיון חדרי השירותים והכלים הסניטריים, ניקוי אבק, פינוי שאריות נסורת וניקיון הרצפות. בתום התהליך תוכל לחזור מהר לשגרה ולהיכנס לבית נקי ומבריק.

למה לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו בסרטון קצר

פוליש וניקיון


פוליש וניקיון בדירות חדשות

אנשים רבים טועים לחשוב כי רכישת דירה חדשה מבטיחה להם דירה נקיה. פעמים רבות בפועל המצב ממש הפוך. דירות חדשות מקבלן מכילות שאריות של חומרי בניה, ומלוכלכות באבק. דבר נוסף שקורה לא מעט הוא שרצפת הדירה מלוכלכת ומוכתמת. קבלנים אינם דואגים לנקות שאריות של חומרים שונים והדיירים נותרים עם מרצפות מלוכלכות ודביקות. הכניסה לדירה החדשה הרבה יותר נעימה כאשר שוכרים את שירותיה של חברת פולשי וניקיון דירות מקצועית. חברה מקצועית תבצע פוליש וניקיון יסודי ותאפשר כניסה חלקה ונעימה לדירה.

ספידי קלין – פוליש וניקיון לבית


ספידי קלין מספקת מגוון שירותי פוליש וניקיון בתים מזה שנים רבות. החברה מתמחה בניקיון מרצפות באמצעות ליטוש מרצפות ומגוון סוגי פוליש. כמו כן מבצעת החברה מגוון שירותי ניקיון לבית ולמשרד. ניקיון דירות אחרי שיפוץ, ניקיון משרדים, ניקיון בתים פרטיים, בתים חדשים ועוד. עם ספידי קלין אתה יכול להיות בטוח! צוות העובדים הוא צוות קבוע ויש חברה אשר עומדת מאחוריו.

יש לך שאלות נוספות? צור איתנו קשר!

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

פוליש וניקיון