ליטוש שיש

  • מעוניין להבריק את רצפת השיש שלך?
  • צריך ליטוש שיש מקצועי? כולל פוליש?
  • מחפש חברה אמינה, יסודית ומקצועית?

אנו מתמחים בניקיון רצפות, ליטוש שיש, פוליש, חידוש רצפות ועוד מגוון שירותי ניקיון. ליטוש רצפת שיש מחדש את הרצפה בצורה מדהימה. לא תכיר את הרצפה לאחר שנסיים את העבודה!
מחירים אטרקטיביים במיוחד

צריך פוליש לרצפה? לחץ כאן לפרטים
כמה עולה ליטוש שיש? צפה במחירון עדכני

ליטוש שיש מקצועי

ליטוש רצפת שיש         

ליטוש רצפות היא פעולה שמטרתה ניקוי, תיקון והברקה של רצפות. יש מגוון סוגי רצפות אותן ניתן ללטש בחומרי ליטוש וטכניקות ליטוש שונות. אחד מהחומרים המאפשרים ניקוי והברקה הוא השיש. ליטוש שיש מומלץ לביצוע על מגוון רחב של חומרים כגון: בירזט, קרמה, שיש טורקי, קרמה מרפיל ועוד.

תהליך ליטוש רצפת שיש

ליטוש של שיש נעשה במטרה לנקות אותו בצורה יסודית, לתקן בו פגמים, לישר ולהבריק אותו. התהליך מתבצע בכמה שלבים: בשלב הראשון מרחיקים את הרצפות אחת מהשנייה מעט. שלב זה נועד לכך שניתן יהיה לנקות את כל הלכלוך שהצטבר בין הרצפות. בשלב הבא סותמים וממלאים את הסדקים ברצפות באמצעות דבק מיוחד, ולאחר מכן עוברים עם מכונת ליטוש שיש מקצועית על גבי השיש. מכונה זו מלטשת את שכבת השיש העליונה, מחדירה את החומר לתוך הסדקים, מיישרת ומחיקה את השיש. בתום הליטוש ניתן להוסיף שלב נוסף הקרוי פוליש לרצפה. פוליש נועד להחליק את הרצפה ולתת לה מראה נוצץ, מבריק ויוקרתי. יש אפשרות לבצע פוליש לרצפה לטובת הברקה נוספת של הרצפות.

מתי מומלץ לבצע?

ליטוש רצפה שיש מעניק לרצפה מראה חדש ומבריק. ישנם כמה מצבים בהם מומלץ לבצע תהליך של ליטוש רצפת השיש בבית. במידה וביצעת שיפוץ בבית, הדבר פוגע בניקיון ובצבע של הרצפות. ליטוש הרצפות יכול להחזיר לרצפת השיש בבית את המראה היוקרתי שלה. אם עברת לדירה בה גר דייר קודם, אין לדעת אם השקיע מאמץ בניקוי יסודי של הרצפה. יתכן ולמראית עין הבית נראה נקי, אך בפועל לא בוצע בו מעולם ניקיון יסודי. למען הסר ספק, מומלץ להזמין ליטוש שיש, וכך לדעת בביטחון כי הרצפה נקיה ומבריקה. מומלץ לבצע פעולה זו לפחות בתדירות של פעם במספר שנים.

ליטוש שיש מקצועי עם חברת פוליש מומלצת

ליטוש שיש באופן מקצועי דורש הכשרה, התמחות וניסיון רב שנים. עבודה עם חברת פוליש מומלצת תבטיח לך את התוצאה הטובה ביותר, במחיר אטרקטיבי. שיש היא אבן יקרה ועדינה מכדי ששווה יהיה לסתכן בנזק שיכול להיגרם מעבודה חובבנית. במקרה של נזק, החלפת הרצפה תעלה לך הרבה יותר כסף מאשר שירות ליטוש שיש מקצועי. מכונת השיש היא מכונה מקצועית וחשוב שרק איש מקצוע מיומן יעשה בה שימוש. במידה והחלטת כי אתה מעוניין לבצע ליטוש רצפת שיש בביתך או בעסק, מומלץ לפנות לחברה מקצועית, ותיקה, אשר מנוסה בביצוע ליטוש מסוג זה.

ליטוש לשמירה על השיש לאורך זמן

שיש זו אבן יוקרתית אשר עושים בה שימוש בריצוף. השמירה על השיש הכרחית אם מעוניינים כי אבן זו תחזיק ותראה טוב במהלך השנים. ליטוש השיש גם יאפשר לך לנקות ממנו כתמים עיקשים, ימלא סדקים, יישר את הרצפה, ויחזיר לשיש את המראה היוקרתי שלו. פעולת הליטוש תסייע בהגנה ושמירה על השיש לאורך זמן רב.

לקוחות ממליצים עלינו - שווה צפייה!
צריך הצעת מחיר? צור קשר


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

פוליש וניקיון