פוליש קריסטל

  • מחפש שירות פוליש מקצועי?
  • פוליש קריסטל שיבריק לך את הרצפות?
  • חברת ניקיון המתמחה בביצוע פוליש איכותי?

אנו מתמחים בביצוע פוליש קריסטל לרצפות. שירות פוליש מקצועי, יסודי, ועם אחריות מלאה. הרצפה שלך תבריק כמו חדשה! 
מחירים אטרקטיביים ושירות מכל הלב

ניקוי מרצפות - לחץ לפרטים
לקוחות שביצעו פוליש קריסטל ממליצים - שווה צפייה

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

פוליש הוא תהליך ניקיון והברקה של מרצפות ומשטחים העשויים חומרים שונים. פוליש קריסטל מנקה ומבריק את הרצפה, ומותיר רצפה במראה נקי, יוקרתי ורטוב. המונח פוליש קריסטל מרמז על רמת ההברקה הגבוהה בדומה לקריסטל. פוליש קריסטל מחזיק מעמד לאורך שנים רבות, מחדש ומשמר את הרצפה.

ניקוי רצפות באמצעות פוליש לרצפה

אחת הבעיות של מרצפות היא הנטייה שלהן להתבלות ולהיפגם בקלות יחסית. לא משנה אם מדובר בדירה חדשה או ישנה, הרצפה בה תתבלה עם הזמן ותהפוך לדהויה. באמצעות פוליש לרצפה ניתן להגיע לתוצאה המדמה החלפת הרצפה בריצוף חדש לחלוטין. פוליש לרצפה מאפשר ניקוי כל כך יסודי של הרצפה כך שאין זכר לכתמים השונים שנוצרו עליה. בנוסף, במהלך העבודה אנו מתקנים נזקים ומצפים את המרצפות בשכבת הגנה איכותית. כך שמדובר בהוצאה חד פעמית שמאד משתלמת לטווח הארוך.

פוליש קריסטל

קיימים כמה סוגי פוליש, כאשר אחד משלושת הסוגים הנפוצים הוא פוליש קריסטלי. פוליש זה כולל ביצוע פעולת החלקה והברקה של רצפות ומשטחים, לרוב בבתים פרטיים ובדירות. פעולת ניקוי באמצעות פוליש קריסטל כוללת כמה שלבים. ראשית יש לנקות בצורה יסודית את השטח אותו מתכננים לנקות באמצעות הפוליש. על מנת שפעולת הפוליש תעבוד כהלכה שלב הניקיון המקדים חייב להתבצע. את שלב זה מבצעות חברות ניקיון מקצועיות עם מכונה מיוחדת, אשר מנקה את המשטח לפני החדרת הפוליש. בשלב השני ממלאים את כל החריצים הקיימים ברצפה או במשטח בחומר פוליש קריסטלי. לאחר מכן מתיזים על כל המשטח את החומר הקריסטלי. לבסוף עוברים על המשטח עם מכונת פוליש מיוחדת, במטרה להחדיר את החומר לתוך המשטח, ולהחליק אותו לחלוטין.

סוגי פוליש אחרים

כאמור פוליש קריסטלי הוא אחד מסוגי הפוליש הנפוצים לצורך ניקיון והברקה של מרצפות. סוגי פולשי אחרים נפוצים לא פחות הם הפוליש האקרילי ופוליש ווקס. לצורך ביצוע פוליש מומלץ לפנות לחברת ניקיון מקצועית המתמחה בפוליש לרצפות.

מתי מומלץ להזמין פוליש לדירה?

הזמנת שירות ניקוי מרצפות באמצעות פוליש מקצועי תבטיח לך רצפה נקייה ומצוחצחת. רמת הניקיון אליה ניתן להגיע באמצעות שימוש במכונת פוליש מקצועית לא ניתנת לביצוע באופן פרטי ועצמאי. אם חשוב לך לוודא כי הרצפה נוקתה בצורה מקסימאלית, הזמן שירות פולש . מקרים נוספים בהם מומלץ להזמין פוליש קריסטל הם לאחר שיפוץ, במעבר לדירה יד שניה, ברכישת דירה מקבלן ועוד. ביצוע אפשרי כמובן גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים.

פוליש במשרדים

לקוחות עסקיים רבים נוהגים להזמין מידי פעם שירות של פוליש לרצפות. באמצעות ביצוע פוליש נשמרת תחושה של מקום עבודה חדש ויוקרתי, דבר המשפיע הן על תחושת העובדים והן על הרושם הנוצר בפני לקוחות. מומלץ לבצע פוליש במקומות עסקיים וציבוריים לעיתים תכופות על מנת לשמור על הרצפה לשנים רבות.

כמה זה עולה? צפה במחירון פוליש
צור קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

פוליש וניקיון