ניקיון לופט בנתניה


בעל לופט! פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

ניקיון לופט בנתניה – יסודי ומקצועי

לופט בנתניה נועד להכיל בין 10 אנשים ל200 איש. יש לופטים קטנים ואינטימיים עבור 6-12 אנשים וישנם לופטים ענקיים שיכולים להכיל אירועים גדולים עד 200 איש. ישנם לופטים שפעילים מדי יום וישנם לופטים אחרים אשר פעילים רק בסופי השבוע. בכל אופן, כל לקוח שמשכיר
לופט בנתניה לערב חגיגי – חייב לקבל לופט נקי ומצוחצח כמו חדש. משימה לא פשוטה לאור העובדה שמדי יום חוגגים במקום בליינים ששותים אלכוהול, מנשנשים אוכל, שרים ורוקדים עד אור הבוקר.

ניקיון יומיומי – בד"כ בטיפול בעלי הלופט

ברמה היומיומית, בעלי הלופט מזמינים בד"כ מנקה שכבר מכירה את המקום ומנקה את כל הלכלוך שנשאר מהערב הקודם בצורה יסודית. זה אומר שאריות זבל, לכלוך ברצפה, סמרטוט על כל הרהיטים, ניקיון בר, שטיפת כלים, ספונג'ה, ניקיון חלונות, ניקוי בריכה ועוד. מדובר בניקיון שיכול לקחת שעתיים-שלוש, תלוי בגודל המקום ובכמות הלכלוך.

פעם בחודש חודשיים – מזמינים חברת ניקיון

אלא שפעם בכמה חודשים (יש כאלו שמתעקשים כל חודש) – חייבים להזמין
חברת ניקיון בנתניה, שתבריק את המקום כמו שצריך. כלומר תבצע פעולות ניקיון שמנקה רגילה לא מסוגלת לבצע. הכוונה היא לקרצוף הרצפה ע"י מכונה פוליש, ניקיון חלונות ותריסים, פאנלים, מעקות, שירותים, מקלחות וכלים סניטריים, הכל כמו חדש. חברת ניקיון מגיעה עם צוות עובדים מיומן שמסוגל להרים רהיטים כבדים, לשפשף חזק איפה שצריך ואף עושה שימוש בחומרים מיוחדים שמקלים את העבודה.

מקבלים לופט נוצץ!

עבור בעלים של לופט בנתניה, מדובר במהלך מנצח. שכן תוך 6-8 שעות הוא מקבל לופט חדש ונוצץ שניתן להשכיר בדיוק כמו לופט חדש. הרצפה מבריקה, הרהיטים מצוחצחים, החלונות בוהקים והתחושה הכללית היא תחושה נקייה וחגיגית. חברת ניקיון בנתניה, תדע לשמור לנקות את המקום בצורה יסודית תוך שמירה על הציוד והקפדה על כל הפרטים הקטנים, עד לשביעות הרצון המלאה של הלקוח. בסיום העבודה, הבעלים של הלופט מבצע סיור כדי לוודא שהכל נקי כמו שצריך.

ניקיון לופט בנתניה – כמה זה עולה?

כמה עולה להזמין חברת ניקיון בנתניה? זה תלוי כמובן בגודל הלופט, בכמות החדרים ובפריטים יוצאי דופן שנמצאים בלופט כמו ג'קוזי, בר, רחבת ריקודים, בריכה, שירותים וכו'. הצעת מחיר מתקבלת במהירות בטלפון, כאשר טווח המחירים הוא בד"כ 1,200-3,000 ש"ח. הצעות המחיר שאנו מספקים בטלפון הן קשיחות. כלומר לא יהיה מצב שבו נגיע למקום ונבקש סכום גבוה יותר. לכל היותר, נוכל להמליץ על שירותים משלימים כמו מריחת פוליש להגנה על המרצפות, וגם אז זה לשיקול דעתו של הלקוח אם לבצע.

כיף לחגוג במקום נקי ומצוחצח

בעסקים מסוג זה, חשוב לזכור את המטרה המרכזית של העסק – לשמח אנשים. הדבר שהכי חשוב לאנשים הוא ניקיון בסיסי. לופט בנתניה שמתוחזק בצורה טובה, מאפשר לאנשים לארגן מסיבות משמחות מכל סוג: ימי הולדת, בת מצווה, מסיבת גיוס, ערב קריוקי, מסיבת רווקים, ערב גיבוש – או כל אירוע משמח אחר. אנשים אוהבים מקומות נקיים, מעוצבים וחדשים. אחרי שנסיים את העבודה בלופט שלכם, תרגישו את ההבדל. בעלי לופטים רבים, מזמינים שירותי ניקיון מסוג זה על בסיס חודשי כי זה פשוט משתלם להם. הלופט נראה הרבה יותר טוב ומושך אליו הרבה יותר אנשים. ישנם בעלי לופטים שאף מתאמים יום צילום מיד לאחר הניקיון, כדי לצלם את הלופט במצב הכי נקי שלו והכי נוצץ. מחכים לשיחת הטלפון שלכם!


לקוחות ממליצים עלינו - צפה עכשיו
 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון בנתניה