ניקיון בתים חדשים

  • זקוק לניקיון יסודי בבית החדש?
  • רוצה להיכנס לבית מבריק מרוב ניקיון?
  • מחפש חברת ניקיון סופר מקצועית? (וזולה)
ספידי קלין מספקת שירות מהיר, יעיל ומשתלם במיוחד של ניקיון יסודי לפני כניסה לבית חדש! ניקיון יסודי הכולל את כל חדרי הבית, כולל מרפסות, משקופים, פרקטים, חלונות, חדרי שירותים ואמבטיה, פסולת, אבק, שאריות צבע, כתמים, סדקים ועוד.
ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי

ניקיון בתים פרטיים - דגשים חשובים לעבודה

צריך פוליש לרצפה? לחץ לפרטים נוספים

ניקיון בתים חדשים

ניקיון בתים חדשים


כאשר נכנסים לבית חדש, חשוב להשקיע ולבצע ניקיון יסודי מטעמים רבים. אנשים טועים לחשוב כי בית חדש משמעו סדר וניקיון, ולא מבינים כי אין כך הדבר בהכרח. בית חדש יכול להיות מאוד מלוכלך. טרום כניסה לבית מומלץ שלא להזניח את הנושא ולנצל את האפשרות הנוחה והקלה לביצוע ניקיון ללא הפרעת הציוד והרכוש.

בית חדש מקבלן

במידה ואתה צפוי להיכנס לגור בבית חדש אשר רכשת מקבלן, חשוב שתדע כי לרוב לא מתבצע ניקיון בתום עבודות הבניה. קבלני בתים נוטים לוותר על שלב זה ולמסור לדיירי הבית בית מלוכלך, מאובק, אשר רצפותיו מוכתמות ומלוכלכות. לפני שאתה נכנס לגור בפועל בדירה ומעביר לתוכה את כל חפציך, מומלץ להזמין שירות ניקיון בית חדש אשר יבטיח לך כניסה חלקה ונעימה. חברות הניקיון מחזיקות ציוד מקצועי וחומרי ניקוי מקצועיים, אשר יאפשרו לנקות את הבית בצורה יסודית, ולאפשר לך להיכנס לביתך החדש כשהוא נקי.

סטנדרטים שונים של ניקיון

במידה והחלטת לעבור לדירה חדשה, יתכן ותבחר לעבור לדירה בה התגורר בעבר דייר אחר שאינך מכיר. במקרה כזה אין באפשרותך לדעת מה רמת הניקיון שהדייר ביצע בדירה, וגם אם לכאורה הדירה נראית נקיה, אינך יכול לדעת מה בוצע בוודאות. לפני כניסה לבית חדש מומלץ לפנות לחברה המתמחה בניקיון בתים חדשים אשר תוכל לנקות את הבית בצורה יסודית. חברה מקצועית תעשה שימוש בחומרי ניקוי מספיק חזקים כך שתוכל לדעת שהבית נוקה בצורה מקסימאלית.

ניקיון רצפות

כאשר נכנסים לגור בבית חדש מעוניינים להיכנס לבית לא פחות ממושלם. פעמים רבות רצפות הבית אינן נקיות מספיק כתוצאה מחוסר הקפדה של הקבלן או נזק נוצר לאורך השנים. דרך לחדש רצפות מבלי להיכנס להוצאות של החלפת הרצפות היא ביצוע פוליש. באמצעות ביצוע פוליש ניתן להגיע לתוצאה נקיה ומבריקה ורצפות חלקות.

ניקיון לאחר שיפוץ

בבתים חדשים מתבצע לא פעם שיפוץ לצורך שדרוג המבנה הסטנדרטי שהוצע על ידי הקבלן. שיפוץ כזה יכול ללכלך בצורה משמעותית את הדירה. שבירה של קירות, צביעה, סיוד, כל אלו יכולים לייצר כמות גדולה מאוד של לכלוך בבית. למעשה, מדובר בלכלוך "בעייתי" - לכלוכים קטנים ואבק בכל החדרים. לכן בתום השיפוץ חשוב להשקיע ולנקות את הדירה בצורה יסודית לפני שמכניסים את תכולה הדירה ולפני שנכנסים אנשים וילדים. ניקיון לאחר שיפוץ של דירה ריקה מתכולה מתבצע בקלות ובמהירות. ניקיון בית חדש לאחר שיפוץ יאפשר לכם להיכנס לבית ברגל ימין.

שימור הבית באמצעות ניקיון

אחת הדרכים לוודא כי בית חדש ישמר לאורך זמן היא לנקותו באופן יסודי לעיתים קרובות. בתים אשר לא מנקים אותם בצורה טובה מספיק מתבלים תוך זמן קצר וקשה מאוד לאחר מכן להחזיר בהם את התחושה הראשונית שהיתה בהם. ניקיון בתים חדשים באופן קבוע יבטיח כי הבית לכל חלקיו ישמר נקי ומצוחצח כביום הראשון.

יש לך שאלות נוספות? צריך הצעת מחיר? צור קשרניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


חברת ניקיון מומלצת - חנה ממליצה


ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

ניקיון בתים