ניקוי מפעלים

ניקוי מפעלים ומבני תעשייה

תהליכי הייצור במפעלים ובאתרי עבודה דומים אחרים אמורים להתבצע ברציפות ובבטיחות מרבית. בכל תהליך ייצור נוצרות שאריות של חומרים, אבק, ופסולת אחרת המתרכזת מתחת וסביב פסי הייצור. הצורך המיידי הוא בסילוק הפסולת על מנת שלא תפריע לתהליכי הייצור, שלא תפגע בבטיחות העובדים והאנשים האחרים העלולים להיתקל בה וכדי לשמור ככל האפשר על סביבה ואוויר נקיים. הצורך חשוב לא רק בגלל השמירה על בטיחות העבודה אלא גם קיים בחוקים המגנים על העובד ובחוקים אחרים השומרים על הסביבה. למעשה, מפעל נקי ומסודר הוא אינטרס חשוב של בעליו ומנהליו. לא תהיינה בו תאונות עבודה ומחלות על רקע שאיפת אבק ומזהמים אחרים באוויר. תאונות עם נפגעים מובילות לחקירות של משרד העבודה והמשטרה ועוד. כך יישמר המוניטין שלו.

מערכות תעשייתיות לטיהור וניקוי פסולת

קיימות מספר מערכות אשר בנויות לניקוי וטיהור אוויר ולניקוי פסולת. שואבי אבק תעשייתיים הינם המתאימים ביותר למילוי משימות אלו. ניתן למצוא שואבים ניידים ומערכות מרכזיות נייחות גדולות. השואבים התעשייתיים הינם בעלי מנועים גדולים וחזקים. הם מסוגלים לנוע על מערכת יציבה של גלגלים ולהגיע למקומות צרים. ניתן לחבר להם זרועות ואביזרי קצה המסוגלים להיכנס לפתחים צרים. הם מיועדים לשאיבת פסולת ואבק יבשים אבל הם מסוגלים גם לשאיבת מים ונוזלים אחרים. לכן, הם מבוקשים רבות בעת רחיצת רצפת אולם ייצור, רצפת מוסך וכדומה.

ניקוי מפעלים על ידי חברת ניקיון

מבנה מערכות שאיבה תעשייתיות

מערכות שאיבה מרכזיות הינן מערכות גדולות מאוד אשר המיכלים שלהן ממוקמים במקום מרכזי אחד ואליהם מגיעה הפסולת הנשאבת באולם הייצור. באולם הייצור יש נקודות קצה וחיבור אליהן מגיעה הצנרת. לכל פתח מותאמת צנרת שאיבת אבק לואקום גבוה עם חיבורים מהירים בשיטת שקע תקע. כולל אטימה נוספת בעזרתשרינק חם. הצנרת מגיעה בקטרים גדולים למניעת סתימות בקווי השאיבה ולשם הבטחת מפלי לחץ נמוכים. החיבור פשוט ונוח כל עובד יכול לבצעו עם הכשרה מקצועית פשוטה. חלקי הצנרת עשויים מפלדה מגולוונת או פלב"ם  ומבטיחים חוזק רב. ניתן להתקין נקודות חיבור רבות ככל הנדרש על מנת שניתן יהיה לשאוב אבק מנקודות רבות ככל האפשר. בעזרת מחברים מתאימים וזרועות ארוכות ניתן להגיע לפינות נסתרות וקטנות ברחבי האולם.

ניקוי כל המרכיבים

בין החלקים ניתן למצוא פיות שאיבה שונות, צינורות גמישים אנטי-סטטיים, מגבי שאיבה תעשייתיים עם גלגלים מתכווננים, חוטרי שאיבת מצבורי אבק וחומרי גלם בתפוקה של חמישה טון לשעה ועוד. כל הפסולת והאבק מתנקזים למיכל מרכזי אשר מרוקן כל אימת שיש צורך בכך. ניתן למצוא מערכות המתוכננות ובנויות להספקים שונים שבין 10-250 כ"ס עם כושר שאיבה של 10 טון אבק לשעה. המערכות מתוכננות לעבודה רציפה בתנאי שימוש קשים. מיועדות למפעלים בתעשיות המינרלים, הפלסטיק, המתכת, תרופות, מזון, חומרי הדברה, חומרי גלם, גבס, מכוני תערובת ועוד. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין המתמחה בבניית מערכות המותאמות ספציפית למזמין.
 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


חברת ניקיון מומלצת - חנה ממליצה


ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון מקצועית