חידוש מרצפות

  • המרצפות בבית ישנות ומוכתמות?
  • רוצה לרענן את המראה של הרצפה?
  • מחפש שירות חידוש מרצפות יסודי ומקצועי?

חידוש מרצפות יכול לרענן לכם את מראה הבית ברגע! צוות העובדים של ספידי קלין מומחה בחידוש מרצפות מסוגים שונים, אין מרצפת שלא ניתן להבריק! ניקיון יסודי עם החומרים הכי איכותיים ועם שנים של ניסיון.
מחירים אטרקטיביים - תן לנו להפתיע אותך!

כמה עולה חידוש רצפות? צפה במחירון

חידוש מרצפות

חידוש מרצפות - שירות פופולרי ומשתלם


רצפה היא דבר המתלכלך עם הזמן בכתמים שלא יורדים. רהיטים שאנו מזיזים בבית יוצרים על גביה שריטות, וחומרי הניקוי גורמים לה להראות דהויה וישנה. פעמים רבות אנו מרגישים צורך לעשות בבית שינוי, ולרענן את התחושה. אחד הדרכים לעשות זאת היא באמצעות חידוש מרצפות. אפשרויות שונות לחידוש מרצפות יש מגוון דרכים באמצעותן אפשר לבצע חידוש מרצפות.

דרך אחת היא החלפה של הריצוף הקיים בריצוף חדש. מדובר על פרויקט גדול הכרוך בהרבה עבודה, לא מעט כסף והרבה לכלוך וכאב ראש. אפשרות אחרת היא לבצע על גבי המרצפות הקיימות תהליך שיגרום להן להיראות חדשות. באמצעות ליטוש המרצפות ופוליש, ניתן להפוך מרצפות ישנות לנראות ממש כמו חדשות. בנוסף הפוליש מסייע בהגנה ושמירה על המרצפות מפני התבלות ושחיקה למשך זמן רב.

חידוש מרצפות באמצעות פוליש

פוליש הוא תהליך בו מחליקים ומבריקים את הרצפה. קיימים כמה סוגים של פוליש לרצפה: פוליש קריסטל, פוליש אקרילי ופוליש ווקס. כל אחד מהסוגים מיועד לסוג אחר של רצפה ונעשה בו שימוש באופן מעט שונה זה מזה.
  • פוליש קריסטלי – פוליש מסוג זה מבריק את הרצפה במיוחד ומכאן שמו. פוליש לרצפה מסוג קריסטל הוא הנפוץ ביותר בענף, הוא אינו מחליק וקל מאוד לתחזק אותו. החומר עמיד למים, מונע שריטות ואוטם את הרצפה לכתמים.

  • פוליש ווקס – יחסית לסוגי הפוליש האחרים סוג זה הוא פחות איכותי, והוא גם הזול מבינם. חיסרון עיקרי שלו הוא העובדה שהוא גורם לרצפה להיות מחליקה והוא נשרט בקלות. פחות מתאים לשימוש בבתים בהם יש ילדים וסביר להניח שתהיה גרירה של רהיטים.

  • פוליש אקרילי – סוג הפוליש העמיד ביותר, מיועד יותר לעסקים ולתעשייה. יתרונו הגדול במניעת הולכת חשמל. חידוש באמצעות ליטוש מרצפות דרך נוספת לחדש את המרצפות בבית ולהימנע מתהליך מיותר של החלפתן, היא לבצע ליטוש מרצפות. לטוש הוא תהליך יותר עמוק של ניקוי, תיקון והברקה של המרצפות. הליטוש אפשרי לביצוע על מגוון חומרים ונעשה בצורה שונה עבור כל אחד מהחומרים.

ישנם כמה שלבים עיקריים הנכללים בתהליך

בשלב הראשון מבצעים פעולה להרחקת המרצפות אחת מהשנייה. פעולה זו מגדילה את הרווחים בין המרצפות, דבר המאפשר לנקות בנהן בקלות. לאחר ניקוי יסודי של הרצפה ממלאים את הסדקים והשריטות שנוצרו עם הזמן על הרצפות בדבק מיוחד. דבק זה משלים את שברים שעל גבי המרצפת ומחזיר אותה לשלמותה. לאחר שהדבר מתייבש ניתן לעשות שימוש במכונת הליטוש. מכונה זו מיישרת את המרצפות ומחליקה אותן. שלב הליטוש כולל כמה שלבים ודורש מומחיות והתמקצעות.  

מה מומלץ לבצע?

במידה והרצפה בבית שלך איבדה מהיופי והזוהר שלה, אך היא אינה שבורה, כנראה שניתן יהיה לחדש אותה באמצעות פוליש. אם מדובר על רצפה סדוקה, הכוללת שברים ושריטות, התהליך שתצטרך לבצע הוא ליטוש רצפות. רק במקרה בו לא ניתן לחדש באמצעות אחת משתי אפשרויות אלו, עקב מקרה קשה של רצפה בלויה במיוחד, מומלץ לשקול החלפה של הרצפות. בכל מקרה נשמח לספק לך ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות. צור קשר למידע נוסף.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר עכשיו


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

ליטוש מרצפות