חברת ניקיון מקצועית

  • זקוק לניקיון יסודי לבית? ניקיון אחרי שיפוץ?
  • מחפש חברת ניקיון ותיקה ומנוסה? אמינה?
  • רוצה לעבוד עם חברה מקצועית ומומלצת?

ספידי קלין מספקת מגוון שירותי ניקיון איכותיים לבית ולעסק. חברת ניקיון ותיקה, מנוסה ומיומנת - שתבריק לך את הבית! פתרון מיידי לבעיית הלכלוך, תוך שמירה על ציוד יקר ערך. אמינות, מקצועיות ושירות אדיב ללקוח.
ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי

ניקיון בתים איכותי - לחץ כאן

פוליש לרצפה - לחץ כאן לפרטים

חברת ניקיון מקצועית

חברות ניקיון - הפתרון המושלם


חברות ניקיון מספקות שירותי ניקיון מקצועיים ללקוחות מסוגים שונים. יש חברות המספקות שירות רק ללקוחות פרטיים, ולעומתן קיימות חברות רבות המספקות שירות למגזר העסקי או למגזר הציבורי בלבד. חברת ספידי קלין מספקת שירותי ניקיון הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, בדגש על ניקיון דירות חדשות וניקיון דירות לאחר שיפוץ. ניקיון בסטנדרטים הכי גבוהים בענף, ותוך שמירה על רמת מחירים הוגנת ואטרקטיבית ללקוח.

אילו שירותים ניתנים על ידי החברות?

חברות ניקיון שונות זו מזו ולכן גם השירותים הניתנים על ידי כל חברת ניקיון שונים ומשתנים. יש חברות המתמחות בתחום ספציפי, לדוגמא ניקיון משרדים. חברות אלו עוסקות אך ורק בניקוי של משרדים לשלביו השונים. חברות אחרות מספקות מענה למגוון צרכים ומציעות כמה שירותי ניקיון עיקריים. בין השירותים המוצעים לרוב מוצע שירות ניקיון דירות חדשות, ניקיון בתים פרטיים, ניקוי רצפות, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון דירה מקבלן, פוליש לרצפות, חידוש מרצפות ועוד.

מי נוהג להזמין שירות מחברת ניקיון

אנשים רבים נוהגים להזמין שירות ניקיון מקצועי ממניעים שונים ומגוונים. כאשר מדובר על אדם פרטי, לא פעם עדיף, יעיל וחסכוני לנקות את הבית או את הדירה באמצעות שירות מקצועי, על פני האלטרנטיבה של ניקוי באופן עצמאי. במידה ומדובר על לקוח עסקי, מתבקש לדאוג לניקיון העסק, החברה או המשרד באופן קבוע, באמצעות שירות ניקיון מקצועי.

ניקיון דירה יד שניה

לפני שאתה נכנס לגור בדירה יד 2, דירה אשר שימשה דייר או משפחה אחרת למגורים לפניך, מומלץ להתקשר לחברת ניקיון ולהזמין שירות ניקיון לדירה. לעולם אינך יכול לדעת האם הדיירים הקודמים היטיבו לנקות את הדירה, או שמא היא לא תוחזקה, והוזנחה לחלוטין. הזמנת שירות מקצועי תחסוך לך את הזמן והמאמץ הכרוך בניקיון ותאפשר לך להיכנס לדירה הבאה שלך ברגל ימין.

ניקיון דירה מקבלן

מקרה נוסף בו מומלץ לפנות לחברות ניקיון לקבלת שירות הוא לפני ליפני לדירה שנרכשה מקבלן. אנשים רבים טועים לחשוב כי המשמעות של דירה חדשה היא דירה נקיה, אבל בפועל הדבר רחוק מאוד מהמציאות. קבלן מתחייב ללקוחות על מסירת דירה שלמה, גמורה ותקינה, ולא על מסירה של דירה נקיה. ניקיון דירה חדשה הוא אחריות הדיירים, ומדובר על ניקיון של כמות לכלוך לא קטנה בכלל. חברת ניקיון מומחית תוכל לספק לך מענה לבעיה, להגיע ולבצע ניקון יסודי, ולהשאיר את הדירה נקיה ומבריקה.

ניקוי לאחר שיפוץ

חברות הניקיון מספקות גם שירות ניקיון דירה לאחר שיפוץ. לרוב שיפוץ גורם לכמות גדולה של לכלוך, אשר קשה מאוד להתמודד איתו ללא עזרה מקצועית. שאריות של סיד וצבע בכל מקום, כתמים שונים שנוצרו לאורך השיפוץ, אבק בכל הדירה, שאריות של חומרי בניין וכדומה. ניקוי לאחר שיפוץ מצריך ניקוי יסודי, מקצועי, הכולל שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים וחזקים במיוחד. ניקיון משרדים גורם נוסף הנוהג להזמין שירותי ניקיון מקצועי הוא ללקוח העסקי. בעלי משרדים מזמינים שירות מחברת ניקיון מידי שבוע, ובכך מבטיחים כי המשרד יראה נקי ומסודר.


יש לך שאלות נוספות? צור קשר!

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

שירותים