חברת ניקיון בקריית אונו

  • עוברים לדירה חדשה? שיפצתם?
  • מעוניינים להבריק את הדירה?
  • מחפשים חברת ניקיון מומלצת ומקצועית?

ספידי קלין הינה חברת ניקיון בקריית אונו המספקת מגוון שירותי ניקיון לעסקים ובתים פרטיים: ניקיון דירות לפני מעבר, ניקיון בתים פרטיים, ניקוי משרדים, מחסנים, מוסדות ציבור, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש לרצפה, חידוש מרצפות ועוד.
מקבלים בית מבריק ונוצץ - במחיר אטרקטיבי


כמה עולה חברת ניקיון? מחירון

חברת ניקיון בקריית אונו

יתרונות חברת ניקיון בקריית אונו

ניקיון יסודי לפני מעבר דירה / איכלוס

ניקיון הבית הוא ללא ספק חשוב, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה רפואית. העניין הוא שלפני מעבר לדירה חדשה אין לנו אפשרות לדעת עד כמה היא באמת מלוכלכת. פעמים רבות, רק אחרי שרואים את המים השחורים שיוצאים מהדירה, מבינים עד כמה היא לא הייתה ראויה למגורים. תפקידה של חברת ניקיון בקריית אונו הוא להפוך כל דירה מוזנחת/ישנה לדירה חדשה ונוצצת. דירה שכיף להיכנס אליה ולשאוף הרבה אויר לריאות. על הבריאות לא מתפשרים.

ניקיון מקצועי ע"י צוות מנוסה

שירות ניקיון של חברת ניקיון מומלצת ומקצועית אינו דומה לניקיון "רגיל" שאנו מבצעים מדי שבוע. החומרים אינם אותם חומרים, מכונות הניקוי אינן אותן מכונות וכמובן ישנו הצוות המיומן של חברת ניקיון בקריית אונו שכבר ראה את כל סוגי הלכלוכים ויודע כיצד לטפל בצורה אופטימלית בכל בעיה. במקרה של בתים גדולים, כמות הלכלוך הינה רבה. עוזרת בית לא יכולה להשתלט על כמות לכלוך כזו ובטח לא להגיע אל אותה דרגת ניקיון. כשחברת ספידי קלין תסיים את העבודה תרגיש כאילו קיבלת בית חדש. הכל נקי טיפ טופ והרצפה פשוט נוצצת.מתי מזמינים חברת ניקיון?

נהוג להזמין את שירותיה של חברת ניקיון בקריית אונו רגע לפני שעוברים לדירה חדשה. כלומר יש לתאם את הניקיון יום לפני ההובלה, כשכל הדירה עדיין ריקה משטיחים ורהיטים. מדובר בהזדמנות נדירה בה ניתן לשפוך מים, לקרצף טוב טוב עם חומרי ניקוי איכותיים, ולהגיע אל כל פינות הבית.

לקוחות נוספים מזמינים שירותי ניקיון לפני שהם נכנסים לדירה חדשה. גם דירה חדשה מקבלן עשויה להגיע מלוכלכת (מסיבות שונות). תוך 5-6 שעות תוכלו לקבל דירה חדשה מהניילון. שירות זה נקרא ניקיון דירה מקבלן.

בנוסף, לקוחות רבים מזמינים שירות ניקיון אחרי שיפוץ. מה זה אומר? אותו הדבר בעצם... אלא שיש להקפיד לנקות כתמי צבע, שאריות לכלוך והמון אבק שנדבק בקירות, תקרות, מראות, דלתות, פאנלים, משקופים וכו'. בכל אחד מהמקרים הללו אנו מתחייבים לדירה מבריקה ונוצצת.


למה להתקשר אל ספידי קלין? אפרת מסבירה
סרטון קצר שחוסך זמן וכסף (02:40)

חברת ניקיון בקריית אונו - סרטון


שירותים נפוצים שאנו מספקים

חברת ניקיון בקריית אונו מספקת מגוון שירותי ניקיון ופוליש, לרבות השירותים הבאים:

•    ניקיון דירות חדשות מקבלן
•    ניקיון לפני מעבר דירה
•    ניקיון לאחר שיפוץ
•    ניקיון בתים פרטיים
•    ניקיון משרדים
•    ליטוש מרצפות ופוליש


ניקיון דירה לפני מעבר - מידע נוסף
ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון בפתח תקווה