חברת ניקיון בחולון

  • שיפצת את הבית? עובר לדירה חדשה?
  • הבית מלוכלך מדי ונדרשת עבודה יסודית?
  • מחפש חברת ניקיון במחיר אטרקטיבי?

ספידי קלין הינה חברת ניקיון בחולון המעמידה לרשותך מגוון שירותי ניקיון כולל ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון אחרי שיפוץ, פוליש לרצפה, ניקיון דירה חדשה מקבלן ועוד. חברת ניקיון בחולון קרוב לבית - בזמינות גבוהה במיוחד.

כמה עולה חברת ניקיון? לחץ כאן
המון לקוחות ממליצים עלינו - שווה צפייה!

חברת ניקיון בחולון

חברת ניקיון בחולון ובת ים

חברת ניקיון בחולון

חולון הינה העיר התשיעית בגודלה מבחינת כמות האוכלוסייה, והיא ממוקמת בגוש דן, בסמוך לעיר תל אביב. כעיר כה צפופה בתושבים ובה מתפתחות בכל עת שכונות חדשות, מצטבר לכלוך ואבק המגיע מהרחוב לתוך הבתים. כל מי שגר בחולון יודע כמה לא פשוט לשמור על ניקיון בה. אם על ניקיון הרחובות אמון צוות הניקיון של העיריה, הרי שניקיון הדירות הוא תחת אחריותם של הדיירים. לא משנה באיזו שכונה בחולון אתה מתגורר, שכונת גרין, שכונת מולדת, שכונת קריית עבודה או כל שכונה אחרת, וודאי חשוב לך שהבית שלך יהיה מצוחצח. על מנת שתוכל להבטיח זאת, מומלץ לפנות אל ספידי קלין, חברת ניקיון בחולון.


מה החשיבות של ניקיןו יסודי?

לנקות לבד את הבית אפשר כמובן, אך סביר להניח שאין לך את הפנאי או את אורך הרוח הדרוש בכדי לנקות כל פעם בצורה יסודית. ניקיון יסודי אינו דומה לניקיון אחר. ניקיון יסודי משמעו להזיז את כל החפצים ממקומם, לנקות אבק בכל פינה, להבריק את הרהיטים, להסיר את התריסים והחלונות, להבריק את השמשות והמראות, לטאטא ולשאוב, ולשטוף בכדי להבריק את הדירה. אנו חברת ניקיון חולון מומחים בדיוק בסוג זה של ניקיון, ואנו נגיע לביתך וננקה אותו בעבורך במקצועיות.


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה בסרטון שיחסוך לך הרבה זמן וכסף (02:40)

חברת ניקיון בחולון


מעטפת שירותי ניקיון

כחברת ניקיון מקצועית אשר מעניקה שפע של שירותי ניקיון, לנו המיומנות והמקצועיות לבצע כל שירות של ניקיון, לרבות: ניקיון בתים פרטיים, ניקיון דירות, ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש לרצפה, ליטוש שיש והברקת רצפות. צוות עובדים מיומן יגיע אליך על הבוקר ויסיים את העבודה תוך 6-8 שעות.


•    ניקיון דירות – שירות ניקיון דירות כולל ניקיון מקיף בכל רחבי הדירה, לרבות קירצוף הרצפה, מרפסות, משטחים, ארונות, משקופים, פאנלים, ויטרינות, כלים סניטריים, מקלחות ושירותים, מסילות, חלונות, תריסים, שאיבת אבק מכל החפצים ועוד. הניקיון נעשה תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים שלא גורמים נזקים מיותרים. חברת ניקיון חולון ספידי קלין תבריק את דירתך מקצה לקצה.

•    ניקיון בתים – ככל שהבית שלך גדול ורחב ידיים יותר, כך הוא זקוק לניקיון יסודי מעט לעט. אין מדובר בתחזוקה שבועית של עוזרת בית אלא בניקיון חד שנתי המאפשר להסיר מהרצפה את כל שכבת הלכלוך העקשנית המצטברת בלי שנשים לב. אנו נגיע וננקה את ביתך מקצה לקצה כך שלא יישאר זכר ללכלוך.

•    ניקיון לפני מעבר דירה – רגע לפני שאתה עובר לדירה בה גרו לפניך דירים אחרים, חשוב לנקות אותה באופן יסודי. כך תוכל לוודא כי אתה נכנס לנכס נקי ומבריק, שיאפשר לך כניסה ברגל ימין לתקופה חדשה ומלהיבה. רגע לפני שתעביר את החפצים, הבית נקי מחפצים ומאפשר להגיע בקלות אל כל הפינות.

•    ניקיון לאחר שיפוץ – מי שלא יודע כמה לכלול מצטבר בכל רחבי הבית בזמן שיפוץ כנראה מעולם לא נטל חלק בתהליך. שיפוץ גורר בעקבותיו לכלול בצורה משמעותית ומאסיבית, ואין לכלוך זה דומה ללכלוך רגיל המצטבר מידי שבוע. אנו חברת ניקיון בחולון מומחים בביצוע הניקיון באיכות הנדרשת לאחר שיפוץ.

•    פוליש – גם אם תשטוף בכל שבוע את רצפות דירתך לא תצליח לעולם להגיע לרמת הניקיון המתקבלת לאחר שימוש במכונת פוליש. אם מתחשק לך לחדש את מראה הרצפות, הזמן שירות פוליש עוד היום. קודם כל מסירים את שכבת הלכלוך העקשנית, ובשלב שני מורחים שכבת הגנה מבריקה.

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון במרכז