חברת ניקיון בבת ים

  • עברת דירה? צריך ניקיון אחרי שיפוץ?
  • רוצה להבריק את הבית כמו צריך?
  • מעוניין לעבוד עם חברת ניקיון מומלצת?

חברת ניקיון בבת ים היא הפתרון המושלם עבורך! ספידי קלין הינה חברת ניקיון ותיקה ומקצועית, עם שנים של ניסיון ואינספור המלצות. אנו מספקים מגוון שירותי ניקיון באיזור מגוריך, לרבות ניקיון דירות, ניקיון בתים פרטיים, ניקיון לאחר שיפוץ, חידוש רצפות ופוליש לרצפה. גם לך מגיע בית נקי, מבריק ונוצץ!
מחירים אטרקטיביים במיוחד


מה עלות השירות? צפה במחירון

חברת ניקיון בבת ים

יתרונות חברת ניקיון בבת ים

ניקיון בתים

ניקיון של בתים מהווה בעת האחרונה משימה לא פשוטה כלל, לאור העובדה שיש צורך לשלב בין משימות היום יום, גידול ילדים, קריירה ומטלות נוספות גם את פעולות אחזקת הבית. אם אתה רוצה להשאיר לעצמך פנאי לעסוק בכל אותן מטלות והנאות, חשוב שלא תנסה לעשות את הכל בעצמך. אם רוצים להיות בטוחים כי ניקיון הבית יבוצע בצורה מקצועית, מומלץ לפנות אלינו, חברת ניקיון בבת ים. בחירה בחברת ניקיון מקצועית תאפשר לך ליהנות מבית גם נקי וגם מסודר, ותעשה זאת תוך זמן קצר במיוחד.

ניקיון בית חדש

מעבר דירה תמיד טומן בחובו התרגשות, וזה לא משנה אם זו הפעם הראשונה שאתם מתגוררים מחוץ לבית, או שמדובר הדירה רביעית שלכם. בין אם מדובר על דירה שקניתם ובין אם מדובר על דירה שרכשתם. בתוספת על שאר המטלות הכרוכות במעבר דירה, כגון לארוז את החפצים, להזמין שירותי הובלה, לשנות כתובת ועוד, יש צורך גם לנקות את הדירה החדשה. דירות חדשות בניגוד לשמן אינן מגיעות נקיות. בדירות אלו בפעמים רבות לא בוצע ניקיון יסודי מזה זמן רב. לכן אם אתה רוצה להיות סמוך ובטוח שאתה נכנס לחלל נקי, מומלץ להזמין שירותי חברת ניקיון בבת ים.

פוליש לרצפה

כאשר עושים בבית ניקיון יסודי ומקיף, בין אם תחליט לנקות לבד או להיעזר בשירותה של חברת ניקיון בת ים, הרי שזו הזדמנות מצוינת לעשות גם ניקוי יסודי למרצפות. ניקיון באמצעות מכונת פוליש יאפשר לך לזכות ברצפה מבריקה ונקיה. ניתן לבחור פוליש לרצפה בגוון מבריק או מט. בספידי קלין, חברת ניקיון בת ים, תוכל ליהנות מפוליש במחירים משתלמים במיוחד. חשוב להדגיש כי ישנן מרצפות שלא מתאימות עבור שירות פוליש לרצפה (למשל גרניט פורצלן).


למה לעבוד דווקא איתנו? אפרת מסבירה
צפה עכשיו בסרטון קצר שיחסוך לך הרבה זמן והרבה כסף (02:40)

ניקיון דירות בבת ים


נקיון בתים מקצועי

לא פשוט לבחור ולהפקיד את הבית בידיים זרות, והחשש הזה מובן וברור. כיום קיימים הרבה אנשים אשר מציעים שירותי ניקיון לכל דורש, וחלקם אינם מספיק מקצועיים. בבואך לבחור חברת ניקיון בת ים, חשוב שתבחן היטב כמה נושאים. ראשית בדוק כי חברת ניקיון בבת ים הינה חברה ותיקה בשוק. יש יתרון גדול בהעסקת חברה מנוסה אשר מספקת שירותי ניקיון כבר שנים רבות. שנית חשוב לבדוק מי הם אנשי הניקיון שיגיעו אליך הביתה. האם החברה מעסיקה צוות קבוע של מנקים, או שמא מעסיקה עובדים זמניים בהתאם לכל עבודת ניקיון. כמו כן מומלץ לתאם מועד קבוע בון יבוצע אצלך ניקיון, ולקבל התחייבות מחברת ניקיון בת ים כי תוכל להגיע באופן קבוע במועד שתואם מולך.

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון במרכז