אחסון דירה בזמן שיפוץ

אחסון תכולת דירה בזמן שיפוץ

שיפוץ דירה כרוך באי נוחות זמנית ולו רק בשל ההכרח להגן אל תכולת הבית בכלל והוצאתה ממנה בפרט. על מנת לוודא כי תכולת ביתכם תהיה מוגנת ומאובטחת חשוב להסתייע בשירותיה של חברת שילוח בין-לאומי המציעה לכם מתחם אחסון 24/7 ומהווה את הפתרון המיטבי.

כאשר מרוקנים את הבית מתכולתו יוצאים תנאים נוחים לשיפוצו. שום דבר לא מצמצם את מרחב התנועה של העובדים בו. ככל שהשיפוץ יסודי ומקיף יותר, כך, בהתאמה, נדרשת הוצאה של תכולה רבה יותר ובמקרים רבים מדובר בצורך להוציא את כולה לאחסון מחוץ לבית.
אנשי מקצוע מנוסים עומדים לרשותכם באריזת התכולה, בהעמסתה אל משאית, בהובלתה, בפריקתה ובסידורה במתחם האחסון. תהליך זהה מתבצע לאחר סיום השיפוץ, כאשר מחזירים את התכולה לבית המשופץ.

השקט והביטחון שלכם


אחסון דירה במתחם אחסון מסודר
, שמור ומאובטח, מקנה לכם, הדיירים המשפצים, שקט וביטחון. ניתן לגשת בקלות ובנוחות אל המתחם והציוד בו נגיש וזמין עבורכם בכל עת, למקרה שתצטרכו משהו שאחסנתם.

המעטפת הלוגיסטית המקצועית של חברת השילוח מהווה ערובה לקיומו של נוהל עבודה מסודר ומוקפד, המתבצע על ידי אמצעי מעקב משוכללים, ואף הוא מהווה סיבה לכדאיות ולתועלת שבשכירת שירותי החברה. ככל שמדובר בציוד יקר מבחינה כספית ובעל ערך רגשי מיוחד- יש חשיבות רבה לשמירה הקפדנית על תכולת הבית.


אחסון דירה בזמן ניקיון לאחר שיפוץ

שיפוץ כהזדמנות לעשות סדר

שיפוץ בית הכרוך בריקונו מתכולתו, הוא הזדמנות לעשות סדר בדברים ולבדוק האם ניתן להיפטר מחלקם.  מבחן הזמן מאפשר בחינה של החשוב והפחות חשוב ואף של שאינו חשוב כלל. שיפוץ מאפשר שתי ספירות בעת ובעונה  אחת: ספירת מלאי וספירת בלאי. אנשים מופתעים מכמות החפצים שהם צוברים ואוגרים במשך השנים. השיפוץ מספק להם נקודת זמן לבחון עד כמה רב הוא הרכוש הבלתי נחוץ והבלתי מועיל.

ההיבט הבטיחותי של הניקיון לאחר שיפוץ

על מנת להפחית את הצורך בהשקעת מאמץ רב בניקוי לאחר השיפוץ חשוב ליידע את הקבלן המבצע בחשיבות הניקיון השוטף במהלך השיפוץ. יש לכך גם ואולי בעיקר חשיבות בטיחותית. הניקיון הוא הגימור. הוא האות והסימן להשלמת המלאכה. כדיירים יש לכם הזכות המלאה לדרוש ניקיון יסודי כללי לפני הכניסה לבית המשופץ. שכירת שירותיה של
חברת ניקיון היא חלק בלתי נפרד מעלות השיפוץ. בשל חשיבות הניקיון היסודי מכל בחינה אפשרית- אסתטית, בטיחותית, תברואתית ואולי אף בריאותית, זה לא סעיף שמומלץ לוותר עליו.
אחסון תכולת דירה במהלך שיפוצה וניקיונה היסודי הם שני דברים הקשורים זה בזה. כל עוד התכולה מאוחסנת ניתן לנקות את הדירה לאחר שיפוץ ולאחר הכנסת תכולתה, בניכוי כל מה שמיותר, אפשר לברך אל המוגמר ולברך- תתחדשו.


ניקיון לאחר שיפוץ - מידע נוסף


 


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ