אחזקת מבנים

  • רוצה לגור בבניין יפה ומטופח?
  • מחפש אנשי מקצוע לתחזוקת הבניין?
  • רוצה לראות תוצאות לתשלומי ועד הבית?

אחזקת מבנים החלה כאשר נבנו מגדלי מגורים גבוהים ולדיירי הבניין היה קושי רב לתפקד כ"ועד בית". התפקיד כבר לא היה קטן כבעבר אלא יותר עבודה מסביב לשעון. גם אתה יכול להשתמש בשירותיה של חברה לאחזקת מבנים איכותית וליהנות משירות סופר איכותי, יסודי ומקצועי! מחירים ללא תחרות

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ כאן
מחפש חברת אחזקה סופר מומלצת? קרא המלצות

אחזקת מבנים – התחום הכספי


חברת אחזקת מבנים מטפלת בנושא הגבייה בבניין. כאשר חברה חיצונית מטפלת בנושא הדיירים מתייחסים ברצינות רבה יותר לתשלום ועד הבית, יש הרבה פחות מקרים של שכנים שלא משלמים או דוחים את התשלום עוד ועוד. בנוסף, כאשר אף דייר לא אחראי על הגבייה נמנעים סכסוכים ומריבות בין הדיירים. חברת ניהול ואחזקה מאפשרת לדיירים לשלם בדרכים מגוונות הכוללות צ'קים, מזומן, העברה בנקאית, ניתן גם לשלם בכרטיס אשראי (דבר שנוח יותר לחלק מהדיירים).

שירות הניקיון והגינון

כל ועד בית יודע שעבור ניקיון בניינים וגינון נדרשים אנשי המקצוע ברמה גבוהה. הם אחראים על נראות הבניין ויכולים להשפיע על המראה לכאן או לכאן. אם אתם מרוצים מאנשי המקצוע שלכם כיום אתם יכולים להמשיך לעבוד איתם גם לאחר המעבר לחברת אחזקת בניינים ואותה חברה תתנהל מולם. במידה ואינכם מעוניינים לעבוד איתם יותר חברת אחזקת מבנים אחראית למנות אנשי מקצוע חדשים עבורכם.

אנשי הניקיון והגינון של חברת ספידי קלין הם מקצועיים בתחומם. הניקיון הוא ניקיון יסודי הכולל את כל מה שהלובי, חדר המדרגות, המעלית, החניה וחדר האשפה צריכים. עבור הגינה מזמינים מעצב גינות הדואג לעיצוב ותחזוק הגינה לפי הצורך.

שלבי המעבר לשירות תחזוקת מבנים

בשלב הראשון נפגשים עם נציגי חברת ספידי קלין. לפגישה מגיעים ועד הבית הנוכחי או מספר דיירים כנציגי הבניין. במהלך הפגישה ממלאים דו"ח המפרט את המצב התחזוקתי הנוכחי של הבניין ואת הצרכים השוטפים שלו (וגם את אלו שעלולים להתווסף). לאחר תיאום הציפיות בין נציגי הבניין לנציגי החברה מחליטים על תוכנית תחזוקת הבניין.

בשלב השני מכנסים נציגי ועד הבית ונציגי החברה את כל דיירי הבניין לאסיפת דיירים במטרה להחליט יחד האם דיירי הבניין מעוניינים במעבר. ההחלטה מתקבלת על פי רוב של 66% מדיירי הבניין (לפי חוק המקרקעין ותקנון מצוי לבית משותף).
בשלב האחרון מגישה חברת האחזקה הצעת מחיר הכוללת את פירוט ההוצאות הדרושות לתחזוק בבניין ועלותן, מתוך הצעה זו גוזרים את עלות ועד הבית לדירה לחודש.


שירותים נוספים - אחזקת בנייני מגורים, ניהול בניינים, ניהול ועדי בתים, אחזקת בניינים, חברות ניהול ואחזקה, ניקיון בניינים, חברות אחזקה


יש לך שאלה? רוצה מידע נוסף? צור קשר עכשיו


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


למה לבחור דווקא בנו?
צפה בסרטון קצר:


חברת ניקיון מומלצת


לקוחות ממליצים!

שווה צפייה


המלצה על חברת ניקיון מומלצת

ניקיון אחרי שיפוץ


חברת ניקיון מומלצת

שירותים