פוליש קריסטל

  • מחפש שירות פוליש מקצועי?
  • פוליש קריסטל שיבריק לך את הרצפות?
  • חברה מקצועית המתמחה בביצוע פוליש איכותי?

ספידי קלין מומחים בביצוע פוליש קריסטל לרצפות! שירות פוליש מקצועי, יסודי, אחריות מלאה! הרצפה שלך תבריק כמו חדשה! 
 
זמינים בכל הארץ!

>> לחץ כאן למידע אודות ניקוי מרצפות
>> לחץ כאן למידע אודות חברת ניקיון מומלצת

פוליש קריסטל

פוליש הוא תהליך ניקיון והברקה של מרצפות ומשטחים העשויים חומרים שונים. פוליש קריסטל מנקה ומבריק את הרצפה, ומותיר רצפה במראה נקי, יוקרתי ורטוב. המונח פוליש קריסטל מרמז על רמת ההברקה הגבוהה בדומה לקריסטל. פוליש קריסטל מחזיק מעמד לאורך שנים רבות, מחדש ומשמר את הרצפה.

ניקוי רצפות באמצעות פוליש

אחת הבעיות של מרצפות היא הנטייה שלהן להתבלות ולהיפגם בקלות יחסית. לא משנה אם מדובר בדירה חדשה או ישנה, הרצפה בה תתבלה עם הזמן ותהפוך לדהויה. באמצעות פוליש ניתן להגיע לתוצאה המדמה החלפת הריצוך בריצוף חדש לחלוטין. פוליש מאפשר ניקוי כל כך יסודי של הרצפה כך שאין זכר לכתמים השונים שנוצרו עליה.

פוליש קריסטל

קיימים כמה סוגי פוליש, כאשר אחד משלושת הסוגים הנפוצים הוא פוליש קריסטלי. פוליש זה כולל ביצוע פעולת החלקה והברקה של רצפות ומשטחים, לרוב בבתים פרטיים ובדירות. פעולת ניקוי באמצעות פוליש קריסטל כוללת כמה שלבים. ראשית יש לנקות בצורה יסודית את השטח אותו מתכננים לנקות באמצעות הפוליש. על מנת שפעולת הפוליש תעבוד כהלכה שלב הניקיון המקדים חייב להתבצע. את שלב זה מבצעות חברות ניקיון מקצועיות עם מכונה מיוחדת, אשר מנקה את המשטח לפני החדרת הפוליש. בשלב השני ממלאים את כל החריצים הקיימים ברצפה או במשטח בחומר פוליש קריסטלי. לאחר מכן מתיזים על כל המשטח את החומר הקריסטלי. לבסוף עוברים על המשטח עם מכונת פוליש מיוחדת, במטרה להחדיר את החומר לתוך המשטח, ולהחליק אותו לחלוטין.

סוגי פוליש אחרים

כאמור פוליש קריסטלי הוא אחד מסוגי הפוליש הנפוצים לצורך ניקיון והברקה של מרצפות. סוגי פולשי אחרים נפוצים לא פחות הם הפוליש האקרילי ופוליש ווקס. לצורך ביצוע פוליש מומלץ לפנות לחברת ניקיון מקצועית המתמחה בפוליש לרצפות.

מתי מומלץ להזמין פוליש לדירה?

הזמנת שירות ניקוי מרצפות באמצעות פוליש מקצועי תבטיח לך רצפה נקייה ומצוחצחת. רמת הניקיון אליה ניתן להגיע באמצעות שימוש במכונת פוליש מקצועית לא ניתנת לביצוע באופן פרטי ועצמאי. אם חשוב לך לוודא כי הרצפה נוקתה בצורה מקסימאלית, הזמן שירות פולש . מקרים נוספים בהם מומלץ להזמין פוליש קריסטל הם לאחר שיפוץ, במעבר לדירה יד שניה, ברכישת דירה מקבלן ועוד. ביצוע אפשרי כמובן גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים.

פוליש במשרדים

לקוחות עסקיים רבים נוהגים להזמין מידי פעם שירות של פוליש לרצפות. באמצעות ביצוע פוליש נשמרת תחושה של מקום עבודה חדש ויוקרתי, דבר המשפיע הן על תחושת העובדים והן על הרושם הנוצר בפני לקוחות. מומלץ לבצע פוליש במקומות עסקיים וציבוריים לעיתים תכופות על מנת לשמור על הרצפה לשנים רבות.


>> צור איתנו קשר לפרטים

ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

פוליש וניקיון