פוליש לבית

  • המרצפות של דהויות ומוכתמות?
  • לא מצליח לחדש אותן בניקיון רגיל?
  • מחפש שירות פוליש לבית שיבריק את הרצפה?
ספידי קלין חברת ניקיון ופוליש לבית מומחית בביצוע פוליש עבור סוגי מרצפות שונים. פוליש מקצועי לניקוי עמוק ויסודי של המרצפות, ולתחושת הברקה וחידוש בבית.  ניקיון יסודי במחירי מבצע

>> לפרטים אודות ניקיון בתים פרטיים - לחץ כאן

>> זקוק לשירותי פוליש? לחץ לפרטים נוספיםחברת ניקיון לבית

פוליש לבית

כאשר רוצים לעשות בבית שינוי, לחדש ולרענן אותו מבלי להיכנס לתהליך של שיפוץ, ניתן לבצע פוליש לבית. פוליש הוא תהליך של ניקוי והברקת רצפות ומשטחים. באמצעות תהליך פוליש ניתן לשדרג את המראה של הבית בקלות. לאחר ביצוע פוליש בבית, הבית נראה נקי באופן יסודי, מצוחצח ומבריק.

סוגים של פוליש

קיימים כמה סוגי פוליש השונים זה מזה הן בחומר הפוליש והן בתהליך השימוש בו. פוליש קריסטל אשר אוטם את השיש ומונע ממנו ספיגה של חומרים ויצירת כתמים. פוליש ווקס, פוליש זול יחסית ופשוט, החיסרון של פוליש זה הוא תכונת ההחלקה. פוליש נוסף הוא הפוליש האקרילי. פוליש זה מתאים יותר למפעלים ובתי עסק. פוליש המבודד בפני הולכה של חשמל באמצעות ציפוי אנטי סינטטי. חברת פוליש מקצועית תדע להתאים עבור כל לקוח את סוג הפוליש הדרוש.

פוליש לאחר שיפוץ בבית

יש מגוון סיבות ומצבים בהם אנשים מזמינים שירות של פוליש לבית. אחד מהמצבים הוא לאחר ביצוע שיפוץ. שיפוץ הרבה פעמים כולל פעולות אשר עושות נזק לרצפות. כתמים שאינם ניתנים להסרה, סדקים ושריטות. בנוסף גורם שיפוץ לכמות גדולה של לכלוך, ושכבות רבות של אבק מצטברות על הרצפה. על מנת לנקות את הבית כהלכה מומלץ לבצע פוליש לבית. הברקת הרצפות באמצעות פוליש לאחר שיפוץ תאפשר לך לחזור ביתר קלות לשגרה.

תהליך פוליש

פוליש ניתן לבצע על כמה סוגי מרצפות, שיש ואבן, ריצוף ישן או חדש. חשוב לוודא כי עושים שימוש בחומר הנכון, אחרת הדבר יכול לגרום נזק לריצוף, עד רמה שיידרש להחליף אותו. סוג הפוליש המתאים לשיש ואבן אינו זהה לזה המתאים עבור קרמיקה וגרניט פורצלן. כמו כן תלוי הפוליש ברמת השחיקה הנוכחית של המרצפת. ככול שהרצפה ברמת שחיקה גבוהה יותר, כך יידרש שימוש מסיבי יותר בפוליש. הפוליש נעשה באמצעות מכונה מקצועית המחדירה את החומר לרצפה, מחליקה ומבריקה אותה.

פוליש לאחר ליטוש

לרוב תהליך פוליש לבית יבוצע לאחר שבוצע ליטוש מרצפות. ליטוש רצפות הבית כולל כמה שלבים, ושונה בין סוגי הרצפות השונים. שלב ניקוי הלכלוך שהצטבר בין המרצפות, שלב מילוי סדקים בדבק מיוחד. לאחר מכן מתבצע הליטוש באמצעות מכונת ליטוש מקצועית. שלב הפוליש הוא השלב בו מבריקים את הרצפות.

פוליש מקצועי - מה חשוב לבדוק

במידה והחלת לעשות פוליש בבית, חשוב שתעשה זאת באמצעות חברה מקצועית המתמחה בביצוע פוליש. פוליש היא פעולה שאם לא עושים אותה כמו שצריך יכולה לגרום נזק ברמה שתידרש החלפת הרצפה כולה, וכמובן הוצאה של הרבה מאוד כסף. פנה לחברה ותיקה אשר מתמחה בפוליש מספר שנים. חברה אמינה בעלת לקוחות קבועים ומרוצים. באילו חומרים בוחרת החברה להשתמש, מה רמת האיכות שלהם. האם המחירים המוצעים הוגנים בהשוואה למתחרים?

>> ליצירת קשר לחץ כאן
ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

פוליש