ניקיון דירה חדשה

  • נכנס לדירה חדשה ומחפש חברה לניקיון יסודי?
  • זקוק לחברה מקצועית, אמינה?
  • חברת ניקיון שתבריק עבורך את הבית?

ניקיון דירה חדשה מומלץ תמיד לפני כניסה לדירה חדשה. אם זו דירה חדשה מקבלן, מלאה בשאריות אבק וסיד ואם זו דירה חדשה שעברת אליה זה עתה. אין תחליף לניקיון יסודי ראשוני לפנ י הכניסה לדירה! מהר להזמין!

>> למידע נוסף אודות חברת ניקיון מומלצת - לחץ כאן
>> לחץ לפרטים אודות ניקיון דירותניקיון דירות חדשות

אנשים רבים אוהבים להיכנס לדירה חדשה, רק לאחר שבוצע בה תהליך יסודי של ניקיון דירה חדשה. ללא ביצוע תהליך של ניקוי יסודי, לא תוכל לדעת בוודאות מה רמת הניקיון בדירה. ניקוי דירה חדשה על ידי חברת המתמחה בניקיון של דירות יבטיח לך כי הדירה החדשה אליה אתה נכנס נקיה ומצוחצחת.

מדוע לנקות דירה חדשה?

ראשית יש כמה סוגי של דירות הנקראות דירות חדשות. דירה חדשה יכולה להיות דירה אשר רכשת מקבלן, בתום תהליך הבניה. במקרה כזה הקבלן מוסר את הדירה לדייר שרכש אותה, מבלי שמתבצע בדירה ניקיון. מקרה אחר בו מומלץ לנקות דירה חדשה הוא כאשר אתה עובר לדירה חדשה, אשר התגורר בה קודם דייר אחר. במקרה כזה אינך יכול לסמוך על הדייר הקודם כי הוא הקפיד לנקות את הדירה באיכות הרצויה, ולכן חשוב לבצע תהליך ניקיון דירה חדשה.

ניקיון דירה מקבלן

כאמור, רוב הקבלנים אינם טורחים לנקות את הלכלוך שנוצר כתוצאה משלבי הבניה השונים. פעמים רבות דירות חדשות נמסרות לרוכשים כאשר הן מטונפות בצבע, סיד ואבק, לצד שאריות שונות של חומרי בניה. אריות של צבע על הרצפות ואף סדקים שנוצרו כתוצאה מהעברות של ציוד בנייה בדירה. ניקוי דירה חדשה מקבלן יכול להיות דבר קשה מאוד לביצוע ולכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית, אשר תגיע ותבצע ניקיון יסודי.

פוליש בדירות חדשות

פעמים רבות, במסגרת תהליך ניקוי דירות חדשות מקבלן, עולה הצורך בביצוע ניקיון מיוחד לרצפות הדירה. הסיבה לכך היא שרצפות הדירה מתלכלכות מצבע ואף נסדקות מעבודות שנעשו בדירה לאחר הנחתן. כאשר נכנסים לדירה חדשה רוצים שהכול יהיה נקי ומבריק, ולכן מומלץ לבצע פוליש לרצפה טרום הכניסה לדירה. פוליש לרוב אינו כלול במחיר ניקיון דירות חדשות ויש לסכם כמה יעלה תהליך זה בנפרד.

 ניקיון על ידי חברה מקצועית

ניקיון דירות חדשות יכול להיעשות בכמה רמות. כל אחד מאתנו יכול כמובן לנקות ואם נשקיע בכך זמן ומאמץ, תוצאת הניקיון תהיה טובה. במידה ואתה זקוק לניקיון יסודי, כמו סוג הניקיון הדרוש עם הכניסה לדירה חדשה, יעיל יותר לפנות לחברה מקצועית. חברת ניקיון מקצועית המיומנת בביצוע ניקיון דירות חדשות, תוכל לספק לך דירה נקייה בזמן קצר ובעלות מינימאלית. פניה לחברה אמינה תחסוך לך את הטרחה הרבה שמצריך ניקוי דירה חדשה, ותאפשר לך להתאקלם ביתר קלות.

ספידי קלין – מומחים בניקיון

ספידי קלין מספקת מגוון שירותי ניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. צוות העובדים שלנו מיומן ומקצועי, אדיב ושירותי ללקוח. אנו מספקים שירות ניקיון דירות חדשות לצד שירותי ניקיון נוספים כמו: ניקיון בתים פרטיים, ניקיון משרדים, ניקיון בתים אחרי שיפוץ, ניקוי מרצפות, ומגוון שירותים נוספים.


>> צור קשר לפרטים


ניקיון בתים - ניקיון דירות
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו
או פשוט התקשר:

072-3727808

חברת ניקיון מומלצת


חברת ניקיון מומלצת

ניקיון דירות